Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

koeficijent naravno pomaže, ali ima dosta ovih koji sreću kvare

 

tako se nađe u trećem šeširu Vest Hem, pa ako ti utrči neće koeficijent mnogo da pomogne

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Izvini ali ovo je takva provincijska izjava da nemam reci kojima bih je opisao, kao da smo neki klub od juce kojem treba da bude cast da igra protiv novokomponovanih bogatasa sa zapada. Imaces prilike za selfi na stadionu protiv nekog takvog kad prodjemo grupu, ne sekiraj se.:D

Ko ce se za par godina secati da smo dobili nekakav Gent i Liberec prosle godine? To su najgore grupe, ako prodjes nikom nista, ako ispadnes smatra se za neuspeh. Jbg ja tako gledam, radije bih gledao Lacio, Vest Hem, Fener, prepunu Marakanu a ne ovo. Jbt prepuna LE sjajnih klubova a mi izvukli 3 valjda najbezvezvenija. 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
Just now, Ted said:

koeficijent naravno pomaže, ali ima dosta ovih koji sreću kvare

 

tako se nađe u trećem šeširu Vest Hem, pa ako ti utrči neće koeficijent mnogo da pomogne

Od njih smo svakako bolje prošli, uprkos lošijem šeširu. 

Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

Ko ce se za par godina secati da smo dobili nekakav Gent i Liberec prosle godine? To su najgore grupe, ako prodjes nikom nista, ako ispadnes smatra se za neuspeh. Jbg ja tako gledam, radije bih gledao Lacio, Vest Hem, Fener, prepunu Marakanu a ne ovo. Jbt prepuna LE sjajnih klubova a mi izvukli 3 valjda najbezvezvenija. 

Meni najbitnija i najdraža pobjeda u prethodnih 10-15 godina svakako Krasnodar, a nikakvo ime (ok, čast pobjedi nad Liverpulom koja je stogodišnji user i ludilo). Plus prošle godine smo tako momački odigrali čitavu grupu, bilo je uživanje. Vidjelo se odmah da smo zreli za prolaz, cjelokupni utisak je bio fantastičan™ što kaže Mister.  

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

Al nas prosralo :D

 

Ne bas. Proseravanje je kad imas jednog super-favorita koji cisti sve pred sobom a iz cetvrtog sesira neku kantu za napucavanje. Mi ne igramo LE da bismo je osvojili, vazno nam je da uhvatimo neko mesto za prolaz dalje a za to su ovakve ujednacene grupe ozbiljna koska. Rekao bih da nam je ovakva grupa po meri, sest utakmica koje ce sve gotovo sigurno biti takmicarske i neizvesne i kvalitet negde u nasem rangu pa cemo moci da igramo ono sto inace igramo. Za Stankovicevu Zvezdu je vazno da nema nekog ludaka u grupi jer ovaj tim nije koncipiran tako da ume da se brani pa bismo se verovatno proveli kao bosi po trnju protiv takve ekipe.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:

Ko ce se za par godina secati da smo dobili nekakav Gent i Liberec prosle godine? To su najgore grupe, ako prodjes nikom nista, ako ispadnes smatra se za neuspeh. Jbg ja tako gledam, radije bih gledao Lacio, Vest Hem, Fener, prepunu Marakanu a ne ovo. Jbt prepuna LE sjajnih klubova a mi izvukli 3 valjda najbezvezvenija. 

Da li ti je cilj da gledas Zvezdu sto duze u Evropi ili da ispadne u Grupi? Da li da igra fudbal ili da se muci? Da li da izgubi od Fenera ili Lacia jedno 3-4 razlike ili da budu 3 pobede u grupi bez poraza, recimo?

 

Volim i ja da gledam Liverpool i PSG i Bajern u BG, ali ne da dobijemo 5-6 komada u sred BG...

Edited by Milosh76
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:

Ko ce se za par godina secati da smo dobili nekakav Gent i Liberec prosle godine? To su najgore grupe, ako prodjes nikom nista, ako ispadnes smatra se za neuspeh. Jbg ja tako gledam, radije bih gledao Lacio, Vest Hem, Fener, prepunu Marakanu a ne ovo. Jbt prepuna LE sjajnih klubova a mi izvukli 3 valjda najbezvezvenija. 

 

Da nije bilo Genta i Libereca ne bi bilo ni Milana, mozes i tako da gledas. A protiv Milana je bilo takmicarski, igralo se za prolaz. Secamo se mi i PSG-a i Bajerna ali ne bas po najboljem, takve utakmice mi zaista nisu potrebne da ih gledam ko god da je sa druge strane.

 

Ako ne bude ogranicenja zbog Covida bice puna Marakana na sve ove tri utakmice, to je sigurno.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Meni najbitnija i najdraža pobjeda u prethodnih 10-15 godina svakako Krasnodar, a nikakvo ime (ok, čast pobjedi nad Liverpulom koja je stogodišnji user i ludilo). Plus prošle godine smo tako momački odigrali čitavu grupu, bilo je uživanje. Vidjelo se odmah da smo zreli za prolaz, cjelokupni utisak je bio fantastičan™ što kaže Mister.  

 

Mister kaze fenomenaaaaalan.:D

  • Haha 1
Link to comment

 

2 minutes ago, Milosh76 said:

Da li ti je cilj da gledas Zvezdu sto duze u Evropi ili da ispadne u Grupi? Da li da igra fudbal ili da se muci? Da li da izgubi od Fenera ili Lacia jedno 3-4 razlike ili da budu 3 pobede u grupi bez poraza, recimo?

 

Volim i ja da gledam Liverpool i PSG i Bajern u BG, ali ne da dobiju 5-6 komada u sred BG...

Cilj je da prodjemo renomiranu grupu. Ne bi nas Lacio i Fener nabili 3-4 razlike, nabilo nas je par najjacih svetskih klubova, ovde takvih nema. ALi bilo je lepih imena ciji skalp bi lepo stajao u istorijskim knjigama. 

Osim toga ovo uopste nisu lose ekipe. Ludogorec je izbacio Olimpijakos, Danci su izbacili Seltik, Braga je blize velikoj potrugalskoj trojci nego Santa Klari. Vi se zavaravate da je ovo laka grupa ali ovo je samo neatraktivna grupa a laka nije. Zato je bolje dobiti jaka imena a razlika u kvalitetu nije mnogo velika. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, harper said:

Ako ne bude ogranicenja zbog Covida bice puna Marakana na sve ove tri utakmice, to je sigurno.

Cek prvo da ne bude zatvaranja vec od 1.9.

 

Lako cemo za Grupnu fazu, to ce biti puno (50%) kako god okrenes i koji god su protivnici.

 

Dobro je sto nismo dobili nikog iz grupe DinamoZG, Olimpik Marsej, 2 turska i 2 spanska kluba i WHU naravno.

 

U ovoj grupi moze da se igra i svaki bod je bitan, bice tenzija, bice cupavo do poslednjeg kola. Ne bi me cudilo da  odluci neka gol razlika za 2/3 mesto.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...