Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

Kakav potop francuza. Ostao je jos samo Gasquet i igra protiv Nadala. Ovo se nikad nije desilo da u trecem krugu nemaju nikoga.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, borris_ said:

Kakav potop francuza. Ostao je jos samo Gasquet i igra protiv Nadala. Ovo se nikad nije desilo da u trecem krugu nemaju nikoga.

I ide mu očekivano dobro.

  • Haha 1
Link to comment

Imao je jedbu brejk loptu koju je Nadal spasio pa ga je brejknuo sledeci put. Poceo da udara jace i to je malo destabiliziralo Nadala.

Link to comment
Kakav potop francuza. Ostao je jos samo Gasquet i igra protiv Nadala. Ovo se nikad nije desilo da u trecem krugu nemaju nikoga.

Italijani prešli u vođstvo, nemci 4 od 4

FRA-18-15-3=0
ESP-15-7-3=4
USA-13-6-3=4
ITA-11-4-2=5
GER-7-3-0=4
ARG-6-1-3=2
AUS-6-4-2=0
RUS-5-1-3=1
SRB-5-1-2=2
JPN-4-2-1=1
SUI-2
LTU, CHI, GRE, SWE, KOR, GBR, NOR

Mislim da se koncept davanja WC (samo) za domaće igrače treba promeniti jer je GS odavno globalni brend i mašinerija koja ne zavisi toliko od zemlje domaćina koliko od sponzora, medija i dugih vansportskih faktora.

Nadalu fali 1 set

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

A reklo bi se da Italijani i Nemci ulazu u tenis jako, pisali smo o tome. Do skora smo znali samo za Fonjinja i Sepija, onda Siner uzeo next gen i evo ih sad, Nemci slicno, videcemo.

Link to comment
A reklo bi se da Italijani i Nemci ulazu u tenis jako, pisali smo o tome. Do skora smo znali samo za Fonjinja i Sepija, onda Siner uzeo next gen i evo ih sad, Nemci slicno, videcemo.
Al zato ni jedni ni drugi nemaju nikoga u 3. kolu devojaka... nije ni čudo kad se vidi gde je ženski tenis...?

Počinju Zvere i Đerev

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...