Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Ozbiljan klub i demokratija na delu nema šta :lolol:

 

I sad svi glasaju za Lalata i šatro će klub da ispuni želju navijača, a on je već možda i doveden hahah

IMG_20210605_210237.jpg

Link to comment

Jbg... Na ljudi se ne mož ugodi pa da ga 'beš
Ja sam za to samo da Radnički bude u vrhu, pa ko go da bude....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Navijaci su rekli sta zele. Sad cekamo upravu da potpise Lalatovica. Mislim da je on jedini realan predlog i bio. Kada se izuzmu Klop, Murinjo, Rastavac koji je pod ugovorom i Limeni koji verovatno nece da dodje 😁, Lalatovic je izglasan stoprocentno.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Kurac moj 100%
Ima ovde i navijača koji nemaju memoriju ko kokoška dva dana unazad a ni sa kičmu ne mare .. bar je imaju

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
19 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Kurac moj 100%
Ima ovde i navijača koji nemaju memoriju ko kokoška dva dana unazad a ni sa kičmu ne mare .. bar je imaju

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Sta se pa ti sekiras za druge, nisu glasali a  mi smo demokratsko drustvo. Znaci 100%

Link to comment

Ne znam kakvo je opste misljenje, da li treba gledati sta je najbolje resenje za klub, za postizanje rezultata, za vracanje publike ili prevashodno se treba baviti da li je neko Nislija, da li je sta rekao i kada?

Mislim da smo to vec jednom raspravili na forumu i da je zakljucak bio da se danas svi prodaju za pare i da ce nas ukopati i naš i tudji ako stavis lovu pred njega.

Prica je bila o Mrdakovicu i drugim fudbalerima kao i o trenerima.

Svi su oni kvarljiva roba i mislim da nema smisla traziti medju njima ljudske gromade?

Da budemo iskreni do kraja, nemamo ni mi neke ljudske gromade u upravi jer da ih imamo Rastavac ne bi otisao trceci od nas. On je za mene trenerska gromada ali poslednjih godina takvima se ne mili da dodju kod nas.

Od dva zla biraj manje. Takvo je vreme doslo. Neka nam Lalat vrati klub na fudbalsku mapu a verujem da ce mu tada sve biti oprosteno kao sto mu je bilo oprosteno i u prvom mandatu.

 

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Nije isto kao pre 20, 30 godina. Prošlo je vreme lokalnih igrača, trenera, staža od po 10 godina u klubu.. i nikada se verovatno neće stanje vratiti na to što je nekad bilo... niti kod nas niti u inostranstvu

 

Danas npr. Makarić ide iz Vojvodine preko Niša do Surdulice da bi postao napadač broj jedan.. a Raša Pankov preko Vojvodine, Rusije i Radničkog do zvezde.. imamo još brdo primera..

 

Danas se sve svodi na novac i protok robe, informacija, ljudi (čitaj fudbalera) i to je tako. Neki trener iz npr. Rume može da vidi nekog klinca u našim kadetima i da ga dovede, kao što i naši mogu nekog iz Sente... hvala tehnologiji.. 

 

Manite se ljudi toga, prošlo je to.. tako da što neko napisa, ja sam za to da Radnički bude u vrhu. Ako je rešenje Lalat sa sve Drinčićem, Đošom itd.. onda neka tako bude..

 

Ako je pak rešenje Mrka senior sa Ivanom Pejčićem, Kolarevićem.. opet super..

 

Žao mi samo trenera Stankovića, svi ga zaboraviše i poželeše Lalata, a on je preuzeo ekipu kad to ne bi svako..

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Captain_Darling said:

:Jova:

 


https://tenor.com/es/ver/lalatovic-srbija-fudbal-football-serbian-football-gif-15100413

 

mare likes this

Link to comment
26 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Like Radnicki vicesampion drzave :violin:

 То смо већ радили, сад се напада дупла круна :fantom:

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, W.F.C. said:

I to smo radili, dupla titula se napadala. Ne znam sta se sad napada... 

 

Napada se Aleksandar Veliki, da nam udeli neki bod vise jer je Lalat veliki postovaoc dela i coveka pa Toncev udara na emocije :ph34r:

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...