Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

13 hours ago, W.F.C. said:

E dobro pitanje si Marko postavio, koliko stvarno moze, prilicno neozbiljna trenerska karijera za sad. Prosto bez kontinuiteta... 

Neozbiljnost mu je u temperamentu . Ne drži ga mesto. Inače koliko može i koliko zna pokazao je  Lalatović rezultatima , isto kao Andrija Kaludjerovic golovima . Obojica menjaju ekipe  kao čarape ali uspešno. Ne opravdavam to menjanje ekipa ali ne opravdavam ni menjanje trenera  na Čairu od strane uprave na mesec dana. Isto je to

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Neozbiljnost mu je u temperamentu . Ne drži ga mesto. Inače koliko može i koliko zna pokazao je  Lalatović rezultatima , isto kao Andrija Kaludjerovic golovima . Obojica menjaju ekipe  kao čarape ali uspešno. Ne opravdavam to menjanje ekipa ali ne opravdavam ni menjanje trenera  na Čairu od strane uprave na mesec dana. Isto je to

Zamisli sad da si uprava i ode ti trener pre prvog kola? Logicno je negde bilo da vratis trenera koji nema poraz, das mu bolju ekipu od predhodne mozda ne mnogo bolju ali bolje izbalansiranu. On nastavi da veze neresene, neki poraz neka pobeda al redje. Mislim da je vecina nas videla da ekipa nema smislenu igru? Ja bar nisam video ideju. Jedno je prica sta hoces da igras a sasvim drugo da li znas da to sprovedes u praksi?

Po meni je negde logicna smena Stankovica. Ali logicna bi bila da su imali boljeg trenera. Ne neko odlucuje da reskira sa mladim trenerom posle svih desavanja!?!?!? Da su to uradili pred sezonu to je ok. Ovako totalno pogresno.

Lala ih zajebo a oni nesnalazljivi plus pitanje ko od iskusnih i dobrih bi se prihvatio posla?

Za Lalata verujem da bi dobro radio i na duze ali je veliki problem sto uprave hoce da rasprodaju igrace posle dobrih sezona i nece da naprave logican iskorak i dodatni pojacaju tim, nego mora sve iznova svake godine. U takvim okolnostima njemu je sve jedno da li ostaje u dotadasnji klub ili promeni klub jer svakako iznova upoznaje roster.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Lala ih zajebo

Pa oni su Lali dali zeleno svetlo i da dovodi igrače i da ode ako mu iskrsne inostrana ponuda . Ili  su Arapi mozda i platili Lalin raskid sa nama . . . Nekome u džep. . . Možda neki sumnjate u to što pišem ali ima ko mi i veruje u moje informacije.

Link to comment
48 minutes ago, Gradina said:

Pa oni su Lali dali zeleno svetlo i da dovodi igrače i da ode ako mu iskrsne inostrana ponuda . Ili  su Arapi mozda i platili Lalin raskid sa nama . . . Nekome u džep. . . Možda neki sumnjate u to što pišem ali ima ko mi i veruje u moje informacije.

Ma zajebo u smislu da su ga planirali makar do decembra, iskreno svi smo se nadali da ce da ostane.

Link to comment
1 minute ago, zikaPantelej said:

Elem, dobra igra danas i dobar pristup protiv oslabljenog protivnika 

 

Raznovrsne akcije, tranzicija, svega je bilo

 

 

 

 

Jeste al sam si rekao kakav je protivnik. Mada svakako smo napravili neki pomak.

Link to comment

Poslednji trener kod nas koji je na normalan način otišao iz kluba.. o stažu da ne pričam.. sad mi je nezamislivo da neko toliko ostane kod nas na klupi

Link to comment
46 minutes ago, zikaPantelej said:

Poslednji trener kod nas koji je na normalan način otišao iz kluba.. o stažu da ne pričam.. sad mi je nezamislivo da neko toliko ostane kod nas na klupi

Toncev i Rastavac su dva razlicita sveta. Cim je dosao imao je ideju da dodje neki trener koji igra napadacki fudbal.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...