Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Otvorene nove prostorije škole fudbala a kam ga ime Ivan Krstić Beli ?

Rasterali svu našu decu od kako su došli mufljuzi skupljaju otpatke iz Gocijevog Reala. Ko god je bio dobar kod Gocija  ,Goci ga je gurnuo u BG. Neverovatno koliko smo ćoravi indolentni a oni navalentni zadnje 4 godine. 

Link to comment

Jako slabo. Vranjanci zbunjeni u prvih 10ak minuta, tada su mogli da budu i reseni. Aco Pejovic bolje peva no sto sutira penale - pogodio stativu u 10om minutu iz opravdano dosudjenog. Nakon toga velika 0 do 94og, kada Silo iz necega daje gol. Igrali su svi sem Skrbica, Aksenta i Vujadinovica - neki od starta, neki u drugom... I cini se da nam je isto dal igramo vs Dinama iz Vr ili Cukarickog... gledacemo otprilike istu utakmicu. Na kraju mi bese zao zutih jer su zasluzili da traze sansu kroz penale. Eto tako nekako recimo..

A da, ne znam sta jos traze po klubu Duronjic, Vukadinovic i jos par slicnih. I da li je morao Kahriman da brani i danas, jebo ih isti bas..

  • +1 3
Link to comment

Kako god da smo odigrali prosli smo. Juce poispadase samo tako favoriti. Generalno superligasi igrali lose, pa bar smo prosli na lutriji.

Zvezda izgubi od Radnika odlozenu. Razmisljam da smo to mogli biti mi samo da se sami ne spetljamo, u kljucnom trenutku bacimo igracu iza ledja a ne u prostor, budemo sebicni kad ne treba i nesebicni kad treba da budemo sebicni ili bas kad i mozemo da sutnemo lopta odskoci 🤦. Ni protiv nas nisu igrali nista a mi smo bili jos gori.

Ove u kupu su zajebane utakmice i nisu neko merilo. Bar ove sa ligasima nizih liga.

Proslo je dosta vremena i mene brine ta neuigranost, losi pasovi i sto niko ne ulazi u formu. Svi su ko pred pocetak lige.

Trener ce da se vadi da nije sastavljao tim ali mi imamo kvalitetne igrace koji spavaju. Ni jednog nije probudio...

Hocu sada ovaj tim da uporedim sa timom kad je Mrka uskocio na spica a Marjanovic bio glavna zvezda tima. Sa slabim pojacanjima, sa Mrkooom u spicu mi smo pobedili Partizan, Marjanovic dade pet komada nesrecnom Borivoju protiv Radnika. Igrali momci fudbal. I tad nisam strepeo od pogresnih pasova a posebno onih trideset metara od naseg gola. I tada su kolektivnu odbranu igrali pametno a sada nasi ispadaju u odbrani, ne znaju da pokriju prostor, na duple pasove idu po burek...

I daaaa, dovedite Lalata ako moze, hocu da gledam fudbal 😁

 

Link to comment

Ne znam da li se i šta krije iza priče o novim prostorijama omladinske škole, ali kao što kritikujem, sada ću pohvaliti što je makar nešto urađeno (i dalje smo svetlosnim godinama daleko od iole nekog normalnog nivoa).. a to dal na ulazu piše slovima pun naziv škole ili ne, mene lično zabole.. 

 

Lepo reče Poledica jednom prilikom, kup takmičenje u Srbiji svi klubovi osim 3-4 u državi gledaju da što pre otkače, ispadu, jer ih generalno ne zanima i samo povećava troškove

 

P.S Ne bi me čudilo da sleti Lalat u nekom narednom periodu 😅 treća sreća

Edited by zikaPantelej
Link to comment
8 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Posle ove price ne bih bas da vracamo Lalatovica. Vise sam za neko trajnije resenje. Ako nas vodi pola godine pa opet ode, nista nismo napravili.

https://sport.blic.rs/fudbal/lalatovic-saudijska-arabija-povratak-u-srbiju/108w9hh

Ne slažem se . I za pola godine neki pomak pozitivan imaćemo ovako ovi što dolaze na pola godine ili manje samo nazadak nam prave. Te nisu selektovali te nisu pripreme oni odradili . Uz to svi koji dodju za kratko vreme se udome po Niškim kafanama hotelima . Mnogo smo trenera potrošili tako da nas iole ozbiljniji zaobilaze jer su svesni da su kod nas potrošna roba.Na žalost ali tako je kako je dok je ove i ovakve uprave

Link to comment
20 hours ago, Gradina said:

Ne slažem se . I za pola godine neki pomak pozitivan imaćemo ovako ovi što dolaze na pola godine ili manje samo nazadak nam prave. Te nisu selektovali te nisu pripreme oni odradili . Uz to svi koji dodju za kratko vreme se udome po Niškim kafanama hotelima . Mnogo smo trenera potrošili tako da nas iole ozbiljniji zaobilaze jer su svesni da su kod nas potrošna roba.Na žalost ali tako je kako je dok je ove i ovakve uprave

Pa da kad bi moglo da se garantuje da ce da se zadrzi i tu polusezonu, moze da ode i u februar. Posle ista prica ko sa pocetka.

Link to comment
6 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Pa da kad bi moglo da se garantuje da ce da se zadrzi i tu polusezonu, moze da ode i u februar. Posle ista prica ko sa pocetka.

ČEKA SE KIKS ovog pevca dolazi Lala sa svojim stručnim štabom koji čine Vidak Bratić , Dragan Šarac i Milan Jovanić trener golmana. Svi trenutno angazovani  dobijaju svu slobodu sveta . Možda je tako i najbolje jer Lala vodi glavnu reč sa Ivicom i ne mešetari sa roditeljima kao ova trenutna garnitura . Lala se ne prodaje po kafanama  i to je dobro za svaku ekipu koju uzme da vodi 

Link to comment
2 hours ago, Odemastupropast said:

ČEKA SE KIKS ovog pevca dolazi Lala sa svojim stručnim štabom koji čine Vidak Bratić , Dragan Šarac i Milan Jovanić trener golmana. Svi trenutno angazovani  dobijaju svu slobodu sveta . Možda je tako i najbolje jer Lala vodi glavnu reč sa Ivicom i ne mešetari sa roditeljima kao ova trenutna garnitura . Lala se ne prodaje po kafanama  i to je dobro za svaku ekipu koju uzme da vodi 

Svi znaju da sam navijao za Lalatovica, Rumpel mi dupe pomera ovde zbog toga ali posle letosnjih dogadjaja svima je jasno da on hoce po svaku cenu preko. U intervjuu je i rekao da ima ponude ali zbog pravila da jedan trener ne moze da promeni klub u toku takmicarske godine moze od sledece. On bi sigurno izvukao vise iz ovog tima i na zimu naterao Ivicu da dovede jos kvalitetnih igraca i to su benefiti. Nervira me sto nonstop najavljuje da ce da ide i sto nas verovatno posle rastanka ceka neko razocarenje kao po obicaju. Steta sto nigde nije radio malo duze da vidimo sta stvarno moze?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...