Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Nesto fali. Ocigledno. E sad sta to ???

Jeste neuigrana ekipa, jeste treneri ko carape ali opet su gresili pasove iz poslednje linije. Vanja je igrao grubo. Zar nikom nije palo na pamet da izmeni da kazem klinca. Kisa, klizavo... Nije da je pravio neku razliku. Isto vazi i za Sila.

Link to comment

jedan od utisaka....pri kraju meča, Pavlov sam sa loptom kod korner zastavice Zapad-Jug....niko mu ne prilazi da mu pomogne i ev. uputi centaršut u 16....

Link to comment
10 minutes ago, W.F.C. said:

Muljo prenos, zamirisuje na ispadanje po celokupnoj atmosferi

Pa nema, rekoh...kad u isto vreme igraju blizanci nema prenos....mada, na Sofi kažu da ima prenosa ali na Areni 7....pa ti vidi.

Ne brinite za večeras...imamo startera-debitanta, koji će nas povadi. DOjavu dobih od insajdera, koji retko kad omaši. Pa da vidimo...možda Ambasador dobije i nadgradnju-potkrovlje i heliodrom..

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Pa nema, rekoh...kad u isto vreme igraju blizanci nema prenos....mada, na Sofi kažu da ima prenosa ali na Areni 7....pa ti vidi.

Ne brinite za večeras...imamo startera-debitanta, koji će nas povadi. DOjavu dobih od insajdera, koji retko kad omaši. Pa da vidimo...možda Ambasador dobije i nadgradnju-potkrovlje i heliodrom..

Nemoj nam kazes za dojavu, nego sad videh i ja, nemam Arena 7, mozda i bolje

Link to comment

Da li je moguce da samo nas ne prenose? To sto kazu da prenose na kanal koji zvanicno radi od sutra je sportska zajebancija.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Da li je moguce da samo nas ne prenose? To sto kazu da prenose na kanal koji zvanicno radi od sutra je sportska zajebancija.
Ne prenose ni Lučane Pazar..ako je za utehu.
Link to comment

Pa sta fali postavi, jedan bonus mora da igra, lepo je najzad videti Cirka u timu makar i na papiru jer fa...k Arena je tu za komplet ugodjaj ( dabogda crkli ). Mi nesto bolje od ovoga nemamo. Sto se tice bonusa tu je stvar poznata, nama niko ne valja. Da ne pricam za Mitrovica, proglaseni antitalenat od raznih strucnjaka, pa decko poce da igra ozbiljan fudbal.

Link to comment
9 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Pa sta fali postavi, jedan bonus mora da igra, lepo je najzad videti Cirka u timu makar i na papiru jer fa...k Arena je tu za komplet ugodjaj ( dabogda crkli ). Mi nesto bolje od ovoga nemamo. Sto se tice bonusa tu je stvar poznata, nama niko ne valja. Da ne pricam za Mitrovica, proglaseni antitalenat od raznih strucnjaka, pa decko poce da igra ozbiljan fudbal.

Stvar je mnogo gora nego ovako površno tumačenje.... Neka on razvali i postigne het-trik, ali ostaje činjenica da mi imamo najmanje bonus igrača u ligi i da su oni dobili najmanje vremena kod nas u timu u odnosu na druge klubove. Ako treba neko da ga zameni tu je na raspolaganju samo Dušanić...a ako se on povredi ili ne može dalje da igra, zbog bilo kog razloga, šta ? .... će igramo sa 10 igrača ?

 

P.S. Ja tek sad vidoh da igra Ćirko....

Ok....ave ovo što rekoh ima veze sa školom....uzred Popovčani su nabembali naše omladince 5:0....

Ova zajebancija sa školom neće moći da nas opravi u naredne 5 godine.....

Ali dobro...tu su polovni Čačani...a možda Raša "otkrije" nekog Babatundea...

Link to comment
6 minutes ago, Constantin said:

Stvar je mnogo gora nego ovako površno tumačenje.... Neka on razvali i postigne het-trik, ali ostaje činjenica da mi imamo najmanje bonus igrača u ligi i da su oni dobili najmanje vremena kod nas u timu u odnosu na druge klubove. Ako treba neko da ga zameni tu je na raspolaganju samo Dušanić...a ako se on povredi ili ne može dalje da igra, zbog bilo kog razloga, šta ? .... će igramo sa 10 igrača ?

 

P.S. Ja tek sad vidoh da igra Ćirko....

Ok....ave ovo što rekoh ima veze sa školom....uzred Popovčani su nabembali naše omladince 5:0....

Ova zajebancija sa školom neće moći da nas opravi u naredne 5 godine.....

Ali dobro...tu su polovni Čačani...a možda Raša "otkrije" nekog Babatundea...

To sto pricas je problem koji ce trajati dok je Toncev tu. Jednostavno ja sam se pomirio u startu sa tom cinjenicom. U startu smo se i sporili ali ja isto kao i ti navijam za tu skolu kao temelj i garancija da ce nesto ostati posle ove uprave. Nadam se da nece napustiti Radnicki tek kad ispadne u nizi rank vec da ce imati bar malo ljudskosti i omoguciti nekoj novoj upravi bar neki start. Oni su preuzeli ekipu na celu sa Rastavcem i sa odlicnim rezultatima iza sebe.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...