Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

44 minutes ago, Jumanji said:

 

vise je za ndmbgd temu, ali odlicno sto su tamo

jednostavno moraju biti prisutni kad se desava nesto ovakvo i pokusavati da budu koliko je moguce vidljiviji u tim situacijama

Link to comment
39 minutes ago, Jumanji said:

ca0151487ad5dd2f9aac4d2ff3294cb1.jpg

Uz svu podrsku, slaganje, divljenje... za hrabrost i otvaranje jedne teske  i jako vazne teme, malo mi u njenom nastupu fali razumevanje situacije onih zena iz jagodine koje mozda imaju bolesno ljubomorne muzeve, neke zabrinute roditelje koji ce vecito biti u dilemi jesu li njihove zene, sestre ili cerke na neki opskurni nacin dobile posao u organima uprave u jagodini. Nekako, nije dovoljno jasno rekla da sigurno ima i casnih i regularno, zasluzno zaposlenih zena strucnjaka tamo, trebala ih je malo jasnije ohrabriti i izostaviti prostor za generalizaciju. Pogotovo sto izgleda nemaju ostecenih koji su spremni da prijavljuju,  vec samo svedoka. 

Mada, danas sam zaplakala kada sam je videla u jagodini, mnogo mi je sve to potresno i strasno....

  • +1 3
Link to comment
41 minutes ago, nezvanova said:

Pogotovo sto izgleda nemaju ostecenih koji su spremni da prijavljuju,  vec samo svedoka. 

 

Rekla je kod Obućine da imaju i žrtve koje su u to vreme bile maloletne.

Link to comment




Uz svu podrsku, slaganje, divljenje... za hrabrost i otvaranje jedne teske  i jako vazne teme, malo mi u njenom nastupu fali razumevanje situacije onih zena iz jagodine koje mozda imaju bolesno ljubomorne muzeve, neke zabrinute roditelje koji ce vecito biti u dilemi jesu li njihove zene, sestre ili cerke na neki opskurni nacin dobile posao u organima uprave u jagodini. Nekako, nije dovoljno jasno rekla da sigurno ima i casnih i regularno, zasluzno zaposlenih zena strucnjaka tamo, trebala ih je malo jasnije ohrabriti i izostaviti prostor za generalizaciju. Pogotovo sto izgleda nemaju ostecenih koji su spremni da prijavljuju,  vec samo svedoka. 
Mada, danas sam zaplakala kada sam je videla u jagodini, mnogo mi je sve to potresno i strasno....


Mmm jeste rekla... neke zene zaposlene, neke, neke... vise puta danas. A sigurno da u ovom trenutku te neke euforije, adrenalin ipak radi na max, kako ce biti, ko ce je docekati, sta ce biti u policiji (s obzirom kako je bilo prosli put tamo), nije njoj svejedno sigurno zbog cele situacije, da ne pricam da je i sam "slucaj" pogodio kao i svakog normalnog, ne artikulise covek uvek sve najbolje u takvim situacijama, ne moze ni da razmisli bas o svakoj strani i aspektu.
Na kraju neki govore, to sam vise puta cula ovih dana, da je situacija mnogo gora nego sto mozemo da zamislimo.
Pa sad zamisljam [emoji55]

I ima i ocevidaca i zrtvi, tako je rekla isto vise puta.



Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...