Jump to content
IGNORED

How bad is your Spotify?


Singer

Recommended Posts

19 minutes ago, Indy said:

Zamalo da submit-ujem, dok se ipak nisam opasuljio... ne dajem ja pristup svojim podacima tek tako (ko zna kome.) :fantom:

 

 

 

Mada bi realno interesantno, pošto mislim da ono što ja slušam možda da slomije svaki tzv. AI...

robot fail GIF

Link to comment
5 minutes ago, Indy said:

Mada bi realno interesantno, pošto mislim da ono što ja slušam možda da slomije svaki tzv. AI...

 

pa utom i jeste draž, mada te ubiju sbide commentima,,,

Link to comment
  • 2 years later...

vaskrsavanje teme :)

 

na sličnu foru kao i originalni post, samo je drugi sajt u pitanju koji radi analitiku neku nad vašim pesmama koje ste slušali na Spotify.

ovaj konkretno, https://www.instafest.app/home, pravi poster za fiktivni festival gde nastupaju bendovi koje ste najviše slušali.

vrlo zabavno.

 

više bih voleo da je ovo navezano na LastFm, jer tamo sam nekih 10ak godina duže nego na Spotify, ali i ovo je ok.

 

evo poster za mojih poslednjih 6 meseci slušanja.

najbizarniji su mi headliners za prvi dan, totalni anonimusi a u pitanju je sountrack (celih 5 albuma) za seriju Stranger Things :D :blush:

 

Instafest.png

Edited by Svarog
Link to comment

Poslednja 3 meseca sam koristio Amazon music jer su mi dali 3 meseca free (užasan app btw, neću ga koristiti ni kad ne džabe u budućnosti). Pre toga kombinacija Spotify/Apple, tako da nije prava slika. 
 

Najjači mi je treći dan. Headliner The Blue Nile sam jednu pesmu pustio jedno 60 puta. Inače, treći dan najšizofreniji 😂
 

Srdjanfest.png
 

@Svarog ja vidim i Last.fm

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...