Jump to content
IGNORED

DERT I KARASEVDAH


Pera Zeka

Recommended Posts

ljubavnik moje drugarice je iz njujorka okrenuo arsena i zamolio ga da joj posveti i otpeva ovu pesmune znam da li moze jace od toga
way too pathetic in my book. Edited by Gonzo
Link to comment
ne znam da li moze jace od toga
izvinjavam se, meni je to samo pompezan gest.and in my book - precrtati one koji njima pribegavaju.@pavle: kaže se ako, ne kada. we love life.
Link to comment

ma to je samo naknadna pamet, gonzo.naručivanja aviona da se samo ja provozam, gomile opscenih buketčina i prelaženja hiljada kilometara u danu da bi se ne znam šta imaju najčešće samo jedan uzrok: egomanijaštvo koje treba da impresionira. hvala, ali ne hvala.

Edited by PointTaken
Link to comment
naručivanja aviona da se samo ja provozam, gomile opscenih buketčina i prelaženja hiljada kilometara u danu da bi se ne znam šta imaju najčešće samo jedan uzrok: egomanijaštvo koje treba da impresionira. hvala, ali ne hvala.
:thumbup: Да урами свака тинејџерка и окачи поред љубавног постера!
Link to comment

sorry, mislim da je jedina podobna da procenjuje patetiku i egomanijastvo ona kojoj je gest bio namenjen.inace primecujem razliku izmedju aviona, buketcina i hiljada kilometara - i narucene posvete od prijatelja. pogotovo sto niceg od pomenutog nije bilo u pomenutoj vezi. sve nas voze razlicite stvari, zar ne?

Link to comment
sorry, mislim da je jedina podobna da procenjuje patetiku i egomanijastvo ona kojoj je gest bio namenjen....sve nas voze razlicite stvari, zar ne?
i tu si u pravu skroz.ali, gest si procenio prvi ti - (dalje od toga nema) - pa sam se nadovezala na priču kao da komentarišemo nešto opšte. a nema opšte ako ti je prijatelj u pitanju.razmišljala sam posle, kud odgovorih, jer će moći i ovako da se protumači kao što si ti (finim rečima i diskretno) insinuirao: šta mene boli dupe kako se iskazuju konkretni gestovi naklonosti ili ljubavi između dvoje konkretnih ljudi?ne boli me. njima lepo, njihov gest, to je dovoljno.inače, za taj konkretan gest nisam vezala pridev egomanijački, nego za one druge nabrojane.
Link to comment
ma to je samo naknadna pamet, gonzo.naručivanja aviona da se samo ja provozam, gomile opscenih buketčina i prelaženja hiljada kilometara u danu da bi se ne znam šta imaju najčešće samo jedan uzrok: egomanijaštvo koje treba da impresionira. hvala, ali ne hvala.
Uz duboki naklon, molio bih te da odes na pdfDrustvo, na temu Sta zene vole i da im objasnis sta pametne zene vole
Link to comment
ako je ovaj offtopic krenuo od mojih pogresnih priloga, neka modovi pobrisu sve sto je suvisno. izvinjavam se.
Nikakav offtopic, samo vikendasko caskanje.Ali kad si vec tu, da ti posaljem jedan mega hail za Karamazova.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...