Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ovaj zadnji ,,okrugli sto'' na kenfm je nesto najbolje i najinformativnije sto sam ikad video na bilo kom mediju. isplati se izdvojiti 3 sata.

takodje i predavanje o ilegalnim ratovima u bioskopu babylon u berlinu

Edited by Parsons
Link to comment
  • 1 month later...

od početka je bilo razumljivo čemu medijsko palamuđenje o bivšoj jugoslaviji i psihičkim problemima krivac će na kraju verovatno biti velikosrpski nacionalizam :fantom:

 

The suspected culprit, identified as Fatmir H, from Kosovo, has been arrested and German anti-terror police confirmed they are not hunting anyone else.
Link to comment

čemu medijsko palamuđenje o bivšoj jugoslaviji i psihičkim problemima ...

 

Zabavna je jedna pojava: za sve slucajeve u kojima neko odavdetm napravi neko sranje tamotm, od manje ili vise masovnog upucavanja, pa do silovanja domacih zivotinja u parku, on je iz - bivse Jugoslavije.

Za sve ostalo, dobro, pozeljno, perspektivno, 1 recju evropsko, on je iz neke od zemalja Zapadnog Balkana, imenom i prezimenom.

Sranja prave samo bivsi Jugosloveni, Hrvati, Slovenci, Siptari Kosovari i ostali su 1 mirisno cvijece...  :fantom:

Link to comment

od početka je bilo razumljivo čemu medijsko palamuđenje o bivšoj jugoslaviji i psihičkim problemima krivac će na kraju verovatno biti velikosrpski nacionalizam :fantom:

mozda je goranac :fantom:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Cujem juce od prijatelja iz Berlina, da u nekim vrticima vise nema svinjetine za klince, zbog muslimanske dece. U njihovom vrticu su skinuli i krst sa zida. 

Link to comment

Prijatelj svira malo. Ko onaj službenik u konzulatu koji me pola sata ubeđivao (obrađujući neka moja ovlašćenja) kako mu sin u školi ima keca iz matematike zato što je Srbin.

Oni vrtići koji su u vlasništvu crkava i njihovih organizacija (karitas itd) imaju krst na zidu i neće ga skidati. Ako upisuješ dete u katolički vrtić, treba da si svestan da to stoji na zidu. I pored toga, u takvim vrtićima ima dece svih boja i fela, a ne teraju ih u crkvu niti svoju doktrinu - oni su prosto vlasnici ustanove i to je to. Imam osećaj da se kod nas po državnim školama više forsira veronauka, nego po ovakvim vrtićima, pošto sam video i jedno i drugo. Oni vrtići koje je osnovao grad ili neki verein nisu nikad ni kačili krstove, svesni da će u njih doći deca ljudi različitih veroispovesti ili onih koji nemaju nikakvu veroispovest.

Što se mesa tiče, ne da nema svinjetine, nego nema nikakvog mesa. Razlog nisu roditelji muslimani, nego roditelji vegani i vegetarijanci, kojih (barem u mojem kraju) ima mnogo mnogo više nego roditelja muslimanske veroispovesti. Treba da prisustvuješ jednom od tih roditeljskih sastanaka, gde se problemi grupe u vrtiću ili razreda u školi naizgled razreše za sat vremena, a onda još dva i po sata nastave diskusiju o kvalitetu tikvica i patlidžana u menzi i važnosti bio hrane za razvoj deteta.

Link to comment

Kako prezivljavas? Nisi valjda presao u vegane?

Ne znam sto bi me lagali za skidanje krsta, mislim ozbiljan su svet, svejedno sveukupno je horor. Vidim jutros, bilo je protesta u Spaniji od strane muslimana, da se isto uradi u vezi svinjetine. Navodno je uradjeno u Zaragozi.

Link to comment

 Navodno je uradjeno u Zaragozi.

 

Kakva glupost...

 

Zašto je prblem da svako bira ono što jede?

 

Odnosno, kako bi se rešilo to, ako ja insistirm da moje dete jede pečenu prasetinu svaki dan, jer mi to moja vera nalaže? Terali bi sve da jedu prasetinu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...