Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

5 minutes ago, Moonwalker said:

Sta je onda? Podizvodjac? Covek firma? 
 

Kako regulisu medjusobni odnos, mora da je nekakav ugovor koji na nesto obavezuje?

 

Iz Woltovog saopštenja zaključujem da je zaposlen preko neke agencije (Leiharbeiter). Pominju kako su kontaktirali partnera koji  je odlučio da SMS zavodniku da otkaz.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Heaviside said:

E da, meni je ovo totalna bruka za Wolt. Baš sam iznenađen da dostavljačima ostavljaju brojeve telefona klijenata na uvid. 

 

Svi dostavljači koji su mi nešto dostavili su imali broj telefona, bilo da bi me cimnuli da izađem (ako je nešto kabastije) ili ako ne mogu da nađu zgradu. Apsolutno svaka kurirska služba tako radi, uključujući i DHL, Fedex, UPS itd.

  • +1 9
Link to comment
Добро, ево на пример, радница библиотеке остави ти љубавно писмо у књизи коју си изнајмио од библиотеке. На цедуљици, на страни 139. написала је: "Еј, како ти се допала књига, јел сам погодила твој укус? Радница библиотеке. [emoji4]"   Ти можеш да је пријавиш за то, не мораш, свеједно шта год одлучио, али то једно писмо није узнемиравање. 
ako ti radnica biblioteke kasnije dodje na gajbu i skuva ti zeca u loncu, moze da bude bash nezgodno :hihi:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


  • Wub 4
  • Haha 5
Link to comment

Nesto razmisljam, kada je mene neko poslednji put pozvao ili poslao poruku koja je neprimerena?

 

********

@gospa buba ovaj pocetak sa zercom u loncu dosta toga obecava. Da li mozete da nastavite sa razradom :)

 

 

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Добро, ево на пример, радница библиотеке остави ти љубавно писмо у књизи коју си изнајмио од библиотеке. На цедуљици, на страни 139. написала је: "Еј, како ти се допала књига, јел сам погодила твој укус? Радница библиотеке. :)"   Ти можеш да је пријавиш за то, не мораш, свеједно шта год одлучио, али то једно писмо није узнемиравање. 

nema veze sto se "radnica biblioteke" zove bibliotekarka.

ima veze sto bibliotekarke mogu biti kokoske, ali ne idioti.

vise srece s hipotetickim primerima sledeceg puta.

 

poz

Link to comment

 

 

4 minutes ago, x500 said:

 

@gospa buba ovaj pocetak sa zercom u loncu dosta toga obecava. Da li mozete da nastavite sa razradom :)

 

 


Onaj film s Majkl Daglasom? Uvek zaboravim ime :D To se zove 'znas onaj film kad ona ludaca skuva cerkinog zeku u serpi'
 

 

Edited by Plajvi
  • Tužno 1
Link to comment

To sa knjigom iz biblioteke je baš slatko, so XIX romantic. :vikleri:

Ja bih odgovorila o knjizi na isti način, bibliotekarki ili bibliotekaru. 

Em pismo, em o knjizi. :wub:

 

E bre @Duhovnost, ljubav i med šta su se ostrvili na tvoj primer, kao da je bibliotekar(ka) poslala ili poslao izvod iz gaća u jpeg formatu direktno u inbox :(

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

Čuj bibliotekarka. Zašto ne postavimo lestvicu malo ozbiljnije. Recimo, ja nikako ne bih voleo da me kontaktira na bilo koji način osim profesionalnog neko iz banke i na taj način mi ukaže da barata mojim podacima sa raznih računa, pa na bazi toga je zanima kako mi se svidja poslednji transfer koji sam uradio, ej.

 

Jednostavno sa tim nema igranja, nismo u poznoj renesansi.
 

 

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, gospa buba said:

ako ti radnica biblioteke kasnije dodje na gajbu i skuva ti zeca u loncu, moze da bude bash nezgodno :hihi:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

 

Ok, nije bas isto. The bunny killer se uvredila zato sto je bila ostavljena. Dakle, zeka je platio glavom zato sto je badža nije ‘teo.

 

 

Edited by Djuro
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...