Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

Meni je najviše suludo u čitavoj toj horor priči da je sve to trajalo godinama neprimećeno

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, Patty Lee said:

Meni je ubedljivo omiljeni detalj iz "francuske piktoreskne selendre" što se neki od ovih silovatelja brane time da su mislili da je to sve roleplay tj. da i supruga zapravo učestvuje u svemu ali se pravi da spava, da je to neki njihov kink... meanwhile forum na kome su se upoznali sa ovim likom se zove → without her knowledge (kada se prevede). 

 

Da, jako bedno pranje ruku i (ne)savesti.

A kad je žena suprugu rekla da su joj otkrili spb, on je ladno nju optužio za neverstvo...

Ljudi stvarno znaju da budu jezivi i odvratni, naročito u pravdanju sebe.

Kad su patologije u pitanju, ko zna koliko su odsečeni od realnosti.

  • +1 2
Link to comment
43 minutes ago, Svemir Zeka said:

Pa kad su korisnici™ bili iz suda, policije....

 

I posle kad padnes u ruke odredjenima iz tog sveta da ti pomognu za nesto, a podje ko u Kafki, ne pitaj se mnogo sto je to ...

Meni je fascinantno da je lik stavio oglas tu u lokalu, imao desetine koji su probali, stotine koji su videli i vrv prijavili, i da je to jedna mala armija najgorih sociopata koje od izvrsenja silovanja deli samo to sto nisu bili u prilici (ovde jesu)

i onda sto kad pukne prva pushka odjednom poiskachu kojekakvi manijaci iz coshkova da siluju zene i decu itd.

 

I ovo su svakodnevni ljudi, koji hodaju oko nas.

 

Edited by Mel
  • +1 6
  • Tužno 1
Link to comment

Jel beše i jedan naš popularan forum bio u problemu zato što su muški članovi otvorili temu sa fotografijama kradom uslikanih žena i njihovih delova tela?

Jbte, deliš život sa nekim, imate porodicu, misliš da ga znaš i veruješ mu, a on te drogira, seksualno eksploatiše i još je verovatno ugrozio i rođeno žensko dete. 

Bukvalno da pre veze i braka čovek poželi da od stručnih lica zatraži napismeno da je neko normalan.

Link to comment
Just now, le petit nicolas said:

prema mom iskustvu, najveci problem u susretu sa patologijama je sto oni bez patologije dugo uopste ne mogu da provale bolesnika. ne mogu da zamisle.

 

poz

Ja sam imala tešku boleštinu slučaj seksualnog zlostavljanja deteta. Nikad niko ne bi posumnjao, jedva je došlo do ičega (i kad je došlo dokazalo se) ali je isprva žena samu sebe optuživala odakle joj to na pameti, pa on je tako uvažen član društva.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, Svemir Zeka said:

Možda preko veze :srdoc:

da mu damo mi, s topika on nece na deponiju? znamo da je dobra dusa i u sustini bezopasan. :D

oh, wait! ko ce nama da da potvrdu da nismo predatorke, pedofilke, i sve to. :ph34r:

 

poz

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
21 minutes ago, Filozof manijak said:

I posle me pitaju što se ne ženim... :fantom:

 

Ok, ti se zajebavaš na osetljivoj temi, ali mnogo ljudi je na terapijama zbog onih koji su preskočili svoju.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, le petit nicolas said:

da mu damo mi, s topika on nece na deponiju? znamo da je dobra dusa i u sustini bezopasan. :D

oh, wait! ko ce nama da da potvrdu da nismo predatorke, pedofilke, i sve to. :ph34r:

 

poz

Ja jesam predatorka :mbm:

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...