Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

9 minutes ago, djordje geprat said:

muškarac teško da može da sedne ženi u krilo, čini mi se.

 

Može, najčešće samo jednom

 

Glede toga da li je za temu ili nije, mislim da je završilo ovde zato što je ono što je uradio okarakterisano kao muvanje pa mu je cilj bio da je, na kraju dana, odvede u krevet. Te smo mi momku odma i neku namerunalepili pa je sve krenulo tako, kontam da nije daleko od istine ali malo ulazi u domen Suvišnog Izveštaja... A možda je samo hteo da se druži. I tu jeste prelazak na drugu temu, privatnost podataka i slično.

 

Mada nije toliko sprdački ovde, ali definitivno nije baš po imenu topika, mislim da bi tema zamrla negde drugde doduše...

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

ma ne. samo da maknemo sve ove postove na neko drugo mesto.


Ma dosta više  opsesivnog "micanja na svoje mesto" po svaku cenu bez ikakve potrebe! 

Svako kome je do sređivanja; neka se nabije u svoju šupu (špajz, radionicu, dnevnu sobu) pa neka miče stvari na svoje mesto do mile volje.


U konkretnom slučaju: ove stvari su jako povezane, od zloupotrebe podataka do cimanja telefonom i na kraju upadanja u privatni prostor je jako kratak put. Bilo je ovde puno priče i filozofije i šaljenja, ali sve je povezano i "sređivanjem" će se štošta pogubiti.

 

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:


Transcedentni cin stapanja dusa 

Зезаш се, али тачну мисао си изрекао. Добро, постоје ординарни људи који се жене због извора секса и хране, гомилају уље, шећер и брашно, да не остану гладни, иду на море у Грчку, "јер сви тако раде", секс им је ординаран у склопу ординарног живота, имају полне органе, имају новац, имају храну, путују, једу, јебу, и то им је то. Али прави секс код сложених и оригиналних човеколиких бића је кад си привучен партнеркином душом једнако, па и много више него телом (а и телом си привучен пуно) , кад си привучен њеном енергијом, њеним постигнућима, умом, успесима, каријером, титулама, њеним мислима, осећањима, тежњама, итд. Људи то исмевају зато што никад нису доживели љубав, јер је то тешко и ризично, лакше им је да живе ординарно, јер за љубав треба имати и снагу и личност, уложити себе, огромну количину времена и стрпљења, развијати се, а за ординарна јебања довољно је што се неко роди са исправним полним алаткама. 

Link to comment

ima kod erlend lua 1 lik što drka po svemu po kući.  

čekam sad ženu da se vrne s posla da joj se izopštim po laptopu poslovnom jer sam se naložio na karijeru,  titule,  zum mitinge i aktentašne.  

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
10 minutes ago, nisam ja said:

jer sam se naložio na karijeru,  titule,  zum mitinge i aktentašne

Буквалистичко тумачење и псеудохумор. Поента је била да је најбољи секс онај лични секс, скопчан са личним (и непоновљивим) цртама у некоме, оним што се популарно зове: душа. 

Edited by Duhovnost, ljubav i med
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...