Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Sad kad znam ime izguglah opet, nema one emisije koju sam spominjo ali imaju intervjui u Agapeu,  u TV lica ko sav normalan svet a posebno Kad anđeli spavaju kod Marine Rajević Savić sa prikazima tih časova, sve i da ne prođe ova tužba ali baš ostavlja mučan utisak samo to kao izazivanje reakcije kod dece, meni nestvarno kako su roditelji pristajali na to a i da neko nadležan nije to malo preispito.

 

 

Link to comment

Uzrast srednje skole rekla bih. Ovo kao bila kao priprema za Akademiju?

 

Citam sta @francuski sobarpise. Ti si imao creepy vajb preko TV, kako se ovo provlacilo ovako dugo. Bas pisem isto sto i ti.
 

Gde su bili roditelji da ga procene? 

 

Edited by Moonwalker
Link to comment

ccccc

 

ovo me podseti na dogadjaje u jednoj glumackoj skoli u kojoj casove vodi jedan od onih montevideo likova, koji je psovao, podrigivao i prdeo na casovima, devojcicama se obracao sa pusi i sisaj kurac. uzrast osnovna skola 5-8. razred/satro da budu opusteni i slobodni. to izgleda neki manir?

Link to comment
1 minute ago, gagilija said:

ccccc

 

ovo me podseti na dogadjaje u jednoj glumackoj skoli u kojoj casove vodi jedan od onih montevideo likova, koji je psovao, podrigivao i prdeo na casovima, devojcicama se obracao sa pusi i sisaj kurac. uzrast osnovna skola 5-8. razred/satro da budu opusteni i slobodni. to izgleda neki manir?

:blink:

 

Može li malo bliže, o kome se radi?

Link to comment

ne znam kako se zove. znam da je mlad i da je igrao u montevideo bog te video. 

drugaricin sin je isao u tu skolu glume pa otud i prica. to je bilo pre par godina, sta se posle desavalo, nemam pojma.  dete poraslo u medjuvremenu, ne ide vise tamo, sad ga zanimaju druge stvari.

Link to comment

ovo je uzas

rdaio beograd su bata pa mika.

najrelevantnije decije glumacke skole. mislim da se vuku od sirogojna, a mozda i ranije. ne moze se to porediti sa skolicama glumaca montevidea. RB je bio institucija.

ovo je u srbiji, ako je tacno, skandal jednak onom iz miramaxa.

 

da li se osim radulovicke javila jos neka koleginica?

Link to comment

Javilo se nekoliko njih i podnelo prijavu. Ali za sad samo ona javno.

Užas, lik je bukvalno bio sinonim i monopol za škole glume pre faksa.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...