Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Just now, namenski said:

Ti ovo mene zajebavas?

Ono, mozda si u pravu sto se Srbije tice: biti javna licnost podrazumeva samo privilegije, a ne i odgovornost.

Tvoja teza je da je tuzba odbacena, zato sto tako vlastima u Srbiji odgovara, a da nije bio u pitanju Lecic, vec neki anonimus, ili ne daj Boze Djilasov covek, da bi bio osudjen na keca? Aleluja. Zamisli, sudstvo radi onako kako im Vucic kaze. Ili kako im je Sloba govorio pre 20 i kusur godina.  Ranije sam pisao da se politika umesala u ovaj slucaj naknadno, "u hodu", kada su dupelisci sugerisali svojim gazdama na zicer u politickim poenima. Sve i da je tako, to nam i dalje ne govori da li je Lecic zaista kriv ili ne. Ja pricam o sustini optuzbe, silovanju, gde po pravdi nema nikakve razlike izmedju javnih licnosti i anonimusa po pitanju (ne)krivice.

Edited by JohnnyD
Link to comment
12 minutes ago, JohnnyD said:

Poenta price sa kondukterom je da je potpuno normalno da ljudi koji su neopravdano optuzeni pokusaju na sve nacine da se vrate na kolosek svog dotadasnjeg zivota, i da rade ono sto su radili. U slucaju Lecica, ponavljam, to je potpuno normalno cak i u slucaju da je kriv.

Samo što on nije jednostavno pokušao da se vrati na kolosek svog dotašnjeg života nego se ponašao skandalozno i zbog toga neke njegove kolege ne žele da sarađuju sa njim. Vraćanje na normalan kolosek je mogao da postigne umerenim izjavama ili još bolje jednim saopštenjem u stilu pravosnažno sam oslobođen, nema više komentara i da se neko vreme drži po strani i postepeno vraća. Ovako jbg, niko ne može da mu zabrani da radi, ali niko ne može ni da zabrani pojedincima da odbiju saradnju sa njim.

Link to comment
1 minute ago, JohnnyD said:

Tvoja teza

Ne, to nije moja teza.

Niti imam ikakvu tezu.

Govorim o elementarnim oblicima drustvene kulture, vaspitanja, postovanja javnosti, drustvenoj odgovornosti.

Znas, nije isto kada anonimus poput mene recimo izjavi da su vakcine bljak ili kada to izjavi popularan pevac/pevacica.

Ako ja automobilom ubijem nekoga - idem u zatvor.

Ako ministar uradi to isto - takodje bi trebalo da ide u zatvor.

I - nikako, ama bas nikako, ne bi mogao da vise bude ministar, sve i da ga кићеном чутуром zovu i rukav mu cepaju vukuci ga da ponovo bude ministar.

 

Jebote, ne mogu da verujem da ovakve stvari uopste treba objasnjavati, ali 'ajde....

  • +1 3
Link to comment
47 minutes ago, Hermetico said:

Jedan član žirija, Almin Imširević, objavio upravo da putuje kući u Sarajevo iz poštovanja prema sebi a publika nek se strpi.

odakle ovo, ne nalazim nigde?

Link to comment
42 minutes ago, steins said:

 

@Caligula Uf, ne bi ja baš ulazio u priču o razlozima podmetanja, pogotovo ne ovde, rulja se još nije razišla :D

 

 

 

A zasto bi i ulazili ako su ga dve zene nevezano optuzile?  Mislim, nije jedna i nije tek tako. Na stranu price koje sam o njemu vec cuo. Meni je ta stvar sasvim jasna i nemam dilemu kome da verujem.

 

I ne zelim da iskrivljujem logiku i sve sto znam o zivotu samo da bih poverovao u presudu srpskog suda, tabloida, pinka i uopste srpske rulje™

Edited by Caligula
Link to comment

Čak i da Lečić nema alibi ne bi mogao da bude osuđen jer niko nema obavezu da zna gde je bio i šta je radio na neki xx datum pre 10 godina. 

To što Lečić ipak ima fullproof alibi za ovu aferu bi trebao da bude  totalni nokaut za Danijeline  pristalice...   Mada vidim da se njene pristašetm  dobro drže...    :fantom:

Link to comment

A kako to da kolege koji ih oboje poznaju veruju Danijeli, a ne njemu?

 

Kenselovanje i služi tome - to je samoodbrana društva koje je nemoćno da pronađe lek za evidentnu društvenu anomaliju. Znaš kad bi osudio Kevina Spejsija? Nikad. Ali kolege ga poznaju i jednostavno su rekle: e, sad je dosta. Ne možeš više u naše društvo.

 

Zato kapa dole Miri Ka, Alisi, Dinu, Kokanu i ostalima koji nisu hteli da zarad starog drugarstva gledaju kroz prste ofucanom predatoru.

  • +1 8
Link to comment
12 hours ago, pt 2.0 said:

to je vizura u kojoj se on, nevino oklevetan čovek, posle 8 meseci tokom kojih nije radio ništa, vraća svom poslu na velika vrata.

 

zaista ne znam. njegov javni nastup je kontraproduktivan, umesto da je dao neke dostojanstvene intervjue i pokrenuo tužbu za klevetu, on se blamira i raspada uživo u beskonačnom šeru jovane fakin jeremić.

čudni su putevi ljudske psihe.

a možda je on pokušao dostojanstveno, ali niko od medija koji nisu režimski nije hteo da ga čuje, pa je dodatno podivljao. ne znam.

ovo.

 

nije on bas toliki degenerik da ne zna kome se i odakle obraca. niti je toliko glup, niti neskolovan, niti neiskusan.

 

menscini da je njegov problem sto zna da ima jos kandidatkinja na koje je nasrtao tokom karijere i koje bi se mogle javiti ako udari na esnaf tuzbama - pogotovo ako odabere vidjenije predstavnike/predstavnice. da je drugacije, imao bi i glasniju i masovniju podrsku kolega (on je na filmu i u pozoristu cetrdeset godina) ne bi ga branila samo mira banjac od preko 90 i par nekih idimidodjimi faca.

 

jedino sto mu je ostalo je da leci, poziva se na boga, i dodvorava se gledaocima rijalitija i domacinima koji niti veruju da se glumica moze silovati niti veruju da je njega moguce odbiti.  nije uopste cudno sto mu je prvi nastup kurvanje i druga srbija.

 

a tek cemo videti koga ce smeti da tuzi - ako ikoga. i sta ce iz toga izaci na povrsinu.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, adam said:

ovo.

 

nije on bas toliki degenerik da ne zna kome se i odakle obraca. niti je toliko glup, niti neskolovan, niti neiskusan.

 

menscini da je njegov problem sto zna da ima jos kandidatkinja na koje je nasrtao tokom karijere i koje bi se mogle javiti ako udari na esnaf tuzbama - pogotovo ako odabere vidjenije predstavnike/predstavnice. da je drugacije, imao bi i glasniju i masovniju podrsku kolega (on je na filmu i u pozoristu cetrdeset godina) ne bi ga branila samo mira banjac od preko 90 i par nekih idimidodjimi faca.

 

jedino sto mu je ostalo je da leci, poziva se na boga, i dodvorava se gledaocima rijalitija i domacinima koji niti veruju da se glumica moze silovati niti veruju da je njega moguce odbiti.  nije uopste cudno sto mu je prvi nastup kurvanje i druga srbija.

 

a tek cemo videti koga ce smeti da tuzi - ako ikoga. i sta ce iz toga izaci na povrsinu.

 

edip - evo, pretece me @April

 

retard sam. :isuse:

Edited by adam
Link to comment
17 minutes ago, April said:

A kako to da kolege koji ih oboje poznaju veruju Danijeli, a ne njemu?

 

Kenselovanje i služi tome - to je samoodbrana društva koje je nemoćno da pronađe lek za evidentnu društvenu anomaliju. Znaš kad bi osudio Kevina Spejsija? Nikad. Ali kolege ga poznaju i jednostavno su rekle: e, sad je dosta. Ne možeš više u naše društvo.

 

Zato kapa dole Miri Ka, Alisi, Dinu, Kokanu i ostalima koji nisu hteli da zarad starog drugarstva gledaju kroz prste ofucanom predatoru.

 

Zasto Kevin Spacey ne bi bio osudjen? Nije on mocniji od Weinsteina ili Billa Cosbyja? I nisu kolege kenselovale Spaceyja, nego producenti ne zele negativan publicitet. Isto je i sa Dustinom Hoffmanom..

  • +1 3
Link to comment
15 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Zasto Kevin Spacey ne bi bio osudjen? Nije on mocniji od Weinsteina ili Billa Cosbyja? I nisu kolege kenselovale Spaceyja, nego producenti ne zele negativan publicitet. Isto je i sa Dustinom Hoffmanom..


More than 260 powerful figures were accused of offences ranging from sexual harassment and misconduct, to domestic violence and rape during the #MeToo movement.But fewer than 15 people actually faced criminal charges

 

Toliko o tome. 

 

To su jako teško dokazive stvari, ali njihov esnaf zna kako stoje stvari i zato ih ekskomunicira. Zato ja više verujem umetničkoj zajednici, nego nesposobnim tužiocima.

  • +1 2
Link to comment

I Kevin Spacey ponovo snima. Louis CK ponovo radi. Polanski snima sve vreme. Allen snima sve vreme. James Franco i dalje radi (David Simon je odbio da ga izbaci iz serije The Deuce kada su se pojavile optuzbe)..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...