Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

I pored svog pokopavanja samog sebe, ja i dalje ne vidim dokaz da je bilo silovanja, pogotovo sto ga je optuzila za dan za koji Lecic ima alibi. Cekam prvog cara koji ce da izadje javno i kaze "Ne zelim da glumim sa Lecicem u predstavi, ne zato sto je silovao, jer za to nema dokaza, vec sto je govno od coveka".

  • +1 3
  • -1 2
Link to comment
Just now, francuski sobar said:

Lečić bi mi bio manje mrzak da je stvarno silovo i da ćuti, nego da nije a da priča ovo šta priča  :fantom: 

 

 

 

Sjajna samo-definicija morala i pravde rulje. Danijeli samo ostaje da se nada da rulja neće promeniti smer kretanja svoje pravde.

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, JohnnyD said:

I pored svog pokopavanja samog sebe, ja i dalje ne vidim dokaz da je bilo silovanja, pogotovo sto ga je optuzila za dan za koji Lecic ima alibi. Cekam prvog cara koji ce da izadje javno i kaze "Ne zelim da glumim sa Lecicem u predstavi, ne zato sto je silovao, jer za to nema dokaza, vec sto je govno od coveka".

 

Slušaj sada Džoni mudrost za kraj dana (lakše ćeš shvatiti ceo "slučaj" - i meni je trebalo neko vreme da shvatim): to da li je bilo silovanja ili nije, zapravo i nije tema.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, JohnnyD said:

I pored svog pokopavanja samog sebe, ja i dalje ne vidim dokaz da je bilo silovanja, pogotovo sto ga je optuzila za dan za koji Lecic ima alibi. Cekam prvog cara koji ce da izadje javno i kaze "Ne zelim da glumim sa Lecicem u predstavi, ne zato sto je silovao, jer za to nema dokaza, vec sto je govno od coveka".

To neko baš pasivno čekanje kad ni ne čitaš saopštenja. Eno ti na strani iza saopštenje u kome kažu bukvalno to na šta čekaš - nije osuđen, ali je govno od čoveka. Koji kurac se uopšte javljaš sa nekim očekivanjama kada ni ono što ti se ovde sažvaće ne čitaš? Kako te nije blam da nešto sereš koja te ni ne zanima i koja je uopšte poenta? Odvratno.

 

Najezda okvakvih likova koji smatraju™ na teme koje ih uopšte ne interesuju je još jedna u nizu divnih pojava poslednjih godina. 

Edited by Heaviside
  • +1 5
Link to comment
26 minutes ago, Heaviside said:

To neko baš pasivno čekanje kad ni ne čitaš saopštenja. Eno ti na strani iza saopštenje u kome kažu bukvalno to na šta čekaš - nije osuđen, ali je govno od čoveka. Koji kurac se uopšte javljaš sa nekim očekivanjama kada ni ono što ti se ovde sažvaće ne čitaš? Kako te nije blam da nešto sereš koja te ni ne zanima i koja je uopšte poenta? Odvratno.

 

Najezda okvakvih likova koji smatraju™ na teme koje ih uopšte ne interesuju je još jedna u nizu divnih pojava poslednjih godina. 

Ajde otvori svoj forum, pa filtriraj korisnike prema tome kako pazljivo citaju i biraju reci, po tvom nahodjenju.

Edited by JohnnyD
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, JohnnyD said:

I pored svog pokopavanja samog sebe, ja i dalje ne vidim dokaz da je bilo silovanja, pogotovo sto ga je optuzila za dan za koji Lecic ima alibi. Cekam prvog cara koji ce da izadje javno i kaze "Ne zelim da glumim sa Lecicem u predstavi, ne zato sto je silovao, jer za to nema dokaza, vec sto je govno od coveka".

Pa to što čekaš su upravo ova dva saopštenja.

 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, JohnnyD said:

Ajde otvori svoj forum, pa filtriraj korisnike prema tome kako pazljivo citaju i biraju reci, po tvom nahodjenju.


mogao bi ti da odskakutaš, umesto da njega teraš.

Link to comment
8 minutes ago, dragance said:


mogao bi ti da odskakutaš, umesto da njega teraš.

Ne teram ga, vec mu kazem da otvori jos jedan forum gde moze da bude administrator i resava probleme po kratkom postupku umesto da psuje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...