Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

12 minutes ago, radisa said:

Ma klapila ga po ušima i rekli "Ne, ne, ti voliš Đilasa, ti treba da si kao sa njim, budalo... Ima dovoljno onih koji ga pljuju, ti da napadaš drugačije, podmuklo... Konjino glupa, sve moramo da ti crtamo...."


Trojanski konj ispade magare :happy:

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Leia said:


To prolazi kod Mileta, ali ne i kod drugosrbijanskih kurvi :evilsmile:

Kakav mentol, zaneo se u svojoj tiradi toliko da je ladno prevideo sta mu je osnovno zanimanje i ko mu je (bila) publika :lolol:

+ sigurna sam da je tu bilo i sovjeta mire banjac i vide ognjenovic da ne ide u tom pravcu i tako daleko... naivna sam, ali mislim da ima bar malo obzira prema njima i da su ga one zauzdale bar malo, a one su, cinilo se, ''slabe'' na njega, iz nekih sasvim neobjasnjivih razloga (znam, precenjena je pamet i inteligencija mnogih talentovanih zena i muskaraca)

Link to comment

Ja njih dve mogu da zamislim samo utrnule od uzasa posle ovih njegovih nastupa poslednjih nekoliko dana. Moze naravno svako da se prevari u proceni necijeg karaktera ali ovakvo otreznjenje nikom ne bih pozelela. 

  • +1 5
Link to comment

Brate Bajazite…. :blink:

 

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/lecic-znam-ko-su-novinari-i-urednici-koji-su-dobili-novac-da-negativno-izvestavaju-u-meni/?fbclid=IwAR2z9lGdpFUWJjQdmYn_bhMDVzjt9dMRWaNiGCGfUgmD9Um5B3EH8pi1TMM

 

Glumac tvrdi za Danas da su određeni medijski radnici bili “dodatno plaćeni” da vode kampanju protiv njega

Lečić: Znam ko su novinari i urednici koji su dobili novac da negativno izveštavaju o meni

Link to comment

Možda i grešim, ali meni lično ne deluje kao da je Lečić kupljen, već (kao da) vidi da od "Druge Srbije" nikad više neće moći imati koristi, pa pokušava da se preporuči drugoj strani...

  • +1 1
Link to comment

Meni djeluje da je skapirao da mu je jedina opcija da se ne naprima kakvih kita u zatvoru to da odigra sve žetone na ovu vlast, da će da radi šta god treba da ne bi on onakav seksi i lijep završio kao nečija kučkica negdje, pod stare dane. Pa je rekao "šta treba da radim, dajte, samo ne tvorza - šta, da tovarim Đilasa i Šolaka - ma može"

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...