Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Just now, ObiW said:

 

 

Ajde razradi ovu misao oko ostanka u Americi.

Pokusacu, a neka me ispravi neko ko je "pravno" potkovaniji. Danijela je dan nakon po njenim recima "silovanja", prijavila to silovanje u drustvu za zastitu zrtava ili neko ime slicno tome, dakle 2012. godine. Nije tada rekla ime silovatelja, i dobila je nekakvu potvrdu o prijavi, koje moze ili ne mora da znaci nesto u dobijanju vize ili ostanka u Americi, opet kazem neko strucniji mora da upadne na tu temu. Zatim je u Americi isla na te sesije za zrtve silovanja, i postoji odredjeni program koji oni prolaze u kom su zasticeni od povratka u zemlju.

Edited by JohnnyD
Link to comment
5 minutes ago, JohnnyD said:

Pokusacu, a neka me ispravi neko ko je "pravno" potkovaniji. Danijela je dan nakon po njenim recima "silovanja", prijavila to silovanje u drustvu za zastitu zrtava ili neko ime slicno tome, dakle 2012. godine. Nije tada rekla ime silovatelja, i dobila je nekakvu potvrdu o prijavi, koje moze ili ne mora da znaci nesto u dobijanju vize ili ostanka u Americi, opet kazem neko strucniji mora da upadne na tu temu. Zatim je u Americi isla na te sesije za zrtve silovanja, i postoji odredjeni program koji oni prolaze u kom su zasticeni od povratka u zemlju.

Tacno je ovo što si napisao. Žrtve agresije mogu da iskoriste čin agresije kao razlog za dobijanje stalnog boravka u Americi.

Link to comment

ali shto djilas i jevreji, nije mi jasno? :unsure:

 

mogao je da opevava svoju ljubav prema zenama dok se ne onesvesti, svakog dana na drugom televizoru. ima publika za to, bez problema.

  • +1 6
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

ali shto djilas i jevreji, nije mi jasno? :unsure:

 

mogao je da opevava svoju ljubav prema zenama dok se ne onesvesti, svakog dana na drugom televizoru. ima publika za to, bez problema.

 

Zato što:

  • je govnar, oko čega smo se svi složili.
  • je možda ucenjen na način koji je Uškebaši pomenuo.
  • je nadrkan na "drugosrbijance" koji su ga onako provlačili po medijima njegove strane, a danas neće da ga zovu ni da iznese svoju stranu priče.

?

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

ali shto djilas i jevreji, nije mi jasno? :unsure:

 

Koliko sam shvato, to je da amortizuje sve ono sto je dolazilo od drugosrbijanske rulje

 

Rekoh vec, dobra stvar je sto je shvatio da ga se onaj normalan deo Srbije definitivno odrekao, sada se obraca pinkovoj publici, taman kao Vucic sto radi (ili sto je Milosevic radio, Dacic, svi zapravo kojih se ona normalna Srbija odrekla).

 

Nema vise nijansi izmedju tamne i svetle strane, ostra linija.

Link to comment
Just now, gospa buba said:

ali shto djilas i jevreji, nije mi jasno? :unsure:

 

mogao je da opevava svoju ljubav prema zenama dok se ne onesvesti, svakog dana na drugom televizoru. ima publika za to, bez problema.

Zato sto ga je neko iz njegovog advokatskog tima nahuskao da prica o optuzbi ima i politicku pozadinu, i da je Danijelu podrzao citav tim medija iz koga stoje navedeni ljudi. To se sve desilo "u hodu", nije bilo naznaka u tome u Lecicevom prvom obracanju. Moje misljenje je da je neko iz njegovog tima, a moguce i sam Lecic dobio i neku korist i podrsku da iznese takvu verziju price, a sam Lecic je mozda i ubedjen u to, ko ce znati.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Forest said:

 

 

  • je možda ucenjen na način koji je Uškebaši pomenuo.

 

 

 

Kako bre ucenjen ako je nevin a u sistem treba verovati :fantom:

 

Nesto se tu kod tebe ne slaze

Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

imala sam priliku u privatnom životu (poslovnom?) da prođem i prolazim kroz višegodišnji tretman sistematskog blaćenja, omalovažavanja, konstrukcija o mojoj psihi i ličnosti, i svega drugog od strane sns direktora firme, podržano makar ćutanjem, ako ne i aktivnim spletkaroškim saučesništvom vrha kolektiva i nekih aktera koji su ganjali lične koristi ili prosto bili glupi u datom periodu. sns rukovodstvo mi je uništilo karijeru i nešto zdravlja. sedim u ćošku ko gubava.

epilog je proces disciplinskog postupka i upozorenje pred otkaz i dva moja pokrenuta sudska postupka, od kojih jedan kao odgovor na taj disciplinski postupak.

znam šta znači kad si stvarno sam i nemoćan i po blatu razvučen, makar i ne bilo medijsko.

a stvarno nevin.

i mogu odgovorno ovo da ti kažem - ni u jednoj od faza koje sam preživela nisam se ponašala kao branislav lečić u emisiji pink kod jovane jeremič.

tako se nevini ljudi, ma koliko bili izmaltretirani i ogorčeni nepravdom, jednostavno ne ponašaju.

 

:thumbsup:

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, gospa buba said:

ali shto djilas i jevreji, nije mi jasno? :unsure:

 

mogao je da opevava svoju ljubav prema zenama dok se ne onesvesti, svakog dana na drugom televizoru. ima publika za to, bez problema.

Danijela je Jevrejka, koliko sam shvatio...

Link to comment
23 minutes ago, gospa buba said:

ali shto djilas i jevreji, nije mi jasno? :unsure:

 

mogao je da opevava svoju ljubav prema zenama dok se ne onesvesti, svakog dana na drugom televizoru. ima publika za to, bez problema.

 

 

budaletina i potezi ocajnika.

nema simetrije u ovoj situaciji, danijela zna sve ili skoro sve sto zna lecic, ali lecic ne zna sta zna druga strana, jer ne zna ko je, osim danijele i merime, na njoj i sta je spreman da kaze.

 

Edited by morgana
  • +1 3
Link to comment
15 minutes ago, Caligula said:

 

 

Kako bre ucenjen ako je nevin a u sistem treba verovati :fantom:

 

Nesto se tu kod tebe ne slaze

 

Ucenjen na način na koji je Uskebaši pomenuo u svom postu, i čemu mu ič neće pomoći i ako je nevin. Pročitaj taj deo.

 

A što se tiče mog "verovanja u sistem" - evo da po pedeseti put ponovim, pa opet probaj da nađeš (a-ha!) nedoslednost: ako treba da biram da li će pravni postupak pokrenuti sudstvo (koje kao i cela zemlja ima ozbiljne probleme sa korupcijom) a na osnovu seta zakona koji su decenijama definisani i usklađivani sa međunarodnim normama ili Caligula i ekipa sa foruma na osnovu ovakvog svog osećaja za pravdu i percepcije realnosti i činjenica, izvini, biram korumpirano sudstvo još uvek.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...