Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

ako bi neko u dvije recenice mogao da preprica lecica iz ovog klipa bila bih zahvalna i uzvratila sa ne manje od deset tambzapova na postove jer ne  mogu da podnesem glas nijednog od ucesnika emisije, a i nesto se ne osjecam dobro. hvala unaprijed 

Edited by morgana
Link to comment
11 minutes ago, morgana said:

ako bi neko u dvije recenice mogao da preprica lecica iz ovog klipa bila bih zahvalna i uzvratila sa ne manje od deset tambzapova na postove jer ne  mogu da podnesem glas nijednog od ucesnika emisije, a i nesto se ne osjecam dobro. hvala unaprijed 

 

Mogu da ti kazem da govori identicno sto i Vucic, u rec identicno.

 

Ali problem je sto ni Vucica ne mozes da podneses/slusas :D tako da ne znam sta bh rekao.

 

Ovo je strasno, ovakva prodaja ljudi za sitne pare, koliko je ljudi zapravo bagatela.

Edited by Caligula
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Caligula said:

@Forest ... jasnije sada?

 

Šta tačno? Da je Lečić odvratan lik? Hoćeš da ti linkujem sva mesta gde sam napisao da je odvratan lik? Pa prvi post koji sam napisao na ovu temu detaljno sumira sve opšte i sasvim lične razloge za odvratnost BL.

Link to comment
2 minutes ago, Forest said:

 

Šta tačno? Da je Lečić odvratan lik?

 

Nemoj da mi vredjas inteligenciju kad si me vec pohvalio da sam pametan u pizdu materinu

 

Sta govori ovo govno? Sta govori, zasto to govori, koja mu je agenda, poruka - cije su ovo reci? Ako si uopste slusao sta je pricao. Nemoj ovo da svodis na "pokvarenost" ili "odvratnost" ovo je malo dublje od toga.

 

Aj sad ponovo malo o sudstvu i o tome kako treba pustiti sistem da radi po nahodjenju

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Caligula said:

 

Nemoj da mi vredjas inteligenciju kad si me vec pohvalio da sam pametan u pizdu materinu

 

Sta govori ovo govno? Sta govori, zasto to govori, koja mu je agenda, poruka - cije su ovo reci? Ako si uopste slusao sta je pricao. Nemoj ovo da svodis na "pokvarenost" ili "odvratnost" ovo je malo dublje od toga.

 

Aj sad ponovo malo o sudstvu i o tome kako treba pustiti sistem da radi po nahodjenju

 

 

 

Hoćemo ceo krug ispočetka? Ja nemam više snage.

 

Neću da ti vređem inteligenciju - mi jednostavno komuniciramo na dve različlite teme. 

 

Da li si ti samo svestan koliko si npr. ti i tvoji stavovi odvratan jednom prosečnom SNS-ovcu, čija opcija BTW u ovom trenutku drži poluge vlasti u ovoj zemlji? Da li si svestan da na osnovu te odvratnosti, primenjujući isti logički princip koji ti primenjuješ - može horda da ti se okupi i da ti presudi na osnovu te odvratnosti?

 

Sad ćeš reći da je tvoja odvratnost subjektivna odvratnost nedostojnih pripadnika low-life segmenta Srbije, a odvratnost BL objektivna, ali to ne menja ishod - sila svakome može da pokuca na vrata.

Edited by Forest
Link to comment
4 minutes ago, Forest said:

 

Hoćemo ceo krug ispočetka? Ja nemam više snage.

 

Neću da ti vređem inteligenciju - mi jednostavno komuniciramo na dve različlite teme. 

 

Nije tacno.

 

Govorimo o srpskoj realnosti, ne o apstrakciji i teoriji.

 

Neko ovde drzi "sistem" u svom dzepu sto implicira da sistem ne postoji. Taj moze da kaze "iako si nevin najebaces" ili "izvoli sve medije i ako pomenes Djilasa, slobodan si kao ptica"

 

Ili ti ipak govoris o apstrakciji i kako bi trebalo, imputirajuci da ljudi ovde ne znaju kako bi trebalo, jbm li ga. Ti prosvetitelj, mi rulja sa bakljama.

 

Onda si (rekoh vec) promasio drzavu.

Edited by Caligula
  • +1 5
Link to comment
15 minutes ago, Forest said:

 

Hoćemo ceo krug ispočetka? Ja nemam više snage.

 

Neću da ti vređem inteligenciju - mi jednostavno komuniciramo na dve različlite teme. 

 

Da li si ti samo svestan koliko si npr. ti i tvoji stavovi odvratan jednom prosečnom SNS-ovcu, čija opcija BTW u ovom trenutku drži poluge vlasti u ovoj zemlji? Da li si svestan da na osnovu te odvratnosti, primenjujući isti logički princip koji ti primenjuješ - može horda da ti se okupi i da ti presudi na osnovu te odvratnosti?

 

Sad ćeš reći da je tvoja odvratnost subjektivna odvratnost nedostojnih pripadnika low-life segmenta Srbije, a odvratnost BL objektivna, ali to ne menja ishod - sila svakome može da pokuca na vrata.

pa nakon ovih poslednjih lecicevih istupanja, jedino logicno objasnjenje je da su sila zaista djilasovi mediji, a da su ga, srecom, spasili dobri vucicevi mediji.

 

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Aleksija said:

pa nakon ovih poslednjih lecicevih istupanja, jedino logicno objasnjenje je da su sila zaista djilasovi mediji, a da su ga, srecom, spasili dobri vucicevi mediji.

 

 

Pa kao što u ranoj fazi slučaja napisah, sasvim je logično i više nego očekivano da će početno "rešavanje" slučaja medijskim suđenjem i presuđivanjem sasvim sigurno da se završi upravo ovakvom medijskom kontra-kampanjom BL.

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, morgana said:

o pa njega su bas stisnuli i upregli, da nije tragicno bilo bi smijesno

ali zashto bi ga prezali ako nije kriv, nije nishta radio i na sudu se josh pride lagano pokazalo da je tako? :unsure:

 

slobodan chovek ide gde hoce, a ovaj ide po televizorima, generishe si novu seriju neprijatelja. budibogsnama.

Edited by gospa buba
  • +1 8
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

ali zashto bi ga prezali ako nije kriv, nije nishta radio i na sudu se josh pride lagano pokazalo da je tako? :unsure:

 

slobodan chovek ide gde hoce, a ovaj ide po televizorima, generishe si novu seriju neprijatelja. budibogsnama.

 

to je i moja prva reakcija, naravno

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Mil@n said:

 


Narod se ne da prevariti? Valjda se ne moze prevariti nase nadasve casno pravosudje koje je ga je oslobodilo optuzbi svojim vrednim radom na prikupljanju gazilion stranica dokaza? Kakve veze sad ima sta misli i oseca narod? :rolleyes:   
 

Elem, ko o cemu, kurva o postenju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...