Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

21 minutes ago, Leia said:


Cuj neku opozicionu ulogu, treba da odigra praaavog istinskog i najveceg demokratu kog je tajkun Djilas hteo da ukloni. Taman stize oran za dranje i talasanje sad kad se zahuktava kampanja za izbore

 

 

Upravo to. Odlican tajming za Vucica. Slucajno, naravno. 

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

on moze i da navali, da hoce pa hoce, makar na silu, da ga odmah prime :lolol:

moze i odma da se deklarise kao clan. bez prijema i clanske karte. :ohmy:

 

 

 

Link to comment
On 10.11.2021. at 14:25, Pexa said:

Da li Vucicu na celu nekada velike stranke sa bogatom istorijom vise odgovara baba Lutovac ili Lecic koji ima barem potencijal da se dernja i talasa?

 

Ogroman potencijal. Zato ga ne skidaju s Vučićevih medija, a Lutovca nigde ne možeš da vidiš.

 

Quote

Branislav Lečić
@LecicBranislav
2709 Followers

 

Quote

Zoran Lutovac
@ZoranLutovac
32.8K Followers

 

2008.

Quote

Takođe, bez mandata u novom sazivu parlamenta ostali su "Romska partija–Srđan Šajn", koja je osvojila 9.103 glasa, "Pokret Moja Srbija–Branislav Lečić" sa 8.879 glasova, dok je lista "Ujedinjeni Vlasi Srbije–dr Predrag Balašević" osvojila 6.956 glasova.

https://www.srbija.gov.rs/vest/88627/utvrdjeni-konacni-rezultati-parlamentarnih-izbora-u-srbiji.php

Edited Wednesday at 14:34 by vememah

 

Samo jos da odgovorim na ovo twitter spinovanje, jer sam nasao vremena da pogledam.

Zoran Lutovac 32.8k followers

Dragan Djilas 137.1k followers

Bosko Obradovic 67.8k followers

Vuk Jeremic 192.5k followers

Sasa Radulovic 100.8k followers

 

Nema sta, upaljena DS masina, a Vucic i opozicioni lideri napunili gace.

 

I jos za ovo ko se zove na medije. Aj probacu plasticno. Zamisli da si vlasnik televizije. Profit svake televizije u najvecoj meri zavisi od reklama i cene reklamnog prostora. Broj reklama i cena reklamnog prostora zavisi od gledanosti. Da li bi ti u cilju maksimizacije gledanosti (pa samim tim i profita) u svoje emisije zvao Lutovca ili Lecica?

Link to comment
4 minutes ago, Pexa said:

 

 

I jos za ovo ko se zove na medije. Aj probacu plasticno. Zamisli da si vlasnik televizije. Profit svake televizije u najvecoj meri zavisi od reklama i cene reklamnog prostora, koje direktno obezbeđuje režim (što kroz upumpavanje para iz budžeta, što kroz opraštanje poreza, što kroz prijateljsko savetovanje firmama povezanim sa režimom da se reklamiraju i plaćaju privatnoj televiziji). Broj reklama i cena reklamnog prostora zavisi od gledanosti. Da li bi ti u cilju maksimizacije gledanosti (pa samim tim i profita) u svoje emisije zvao Lutovca ili Lecica?

 

Popravio sam ti ovaj paragraf. A poslednja rečenica u njemu je totalni promašaj, da ne kažem glupost,

Šta mene kao vlasnika televitzije zanima koliko je harizmatičan jebač Lečić ili baba Lutovac, moja je dužnost da, zbog objektivnog informisanja javnosti, u svoje emisije zovem predsednike opozicionih stranaka, a ne harizmatične ocvale babe. Njima je mesto u rijalitiju, pa nek tamo maksimizuju profit televiziji

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Popravio sam ti ovaj paragraf. A poslednja rečenica u njemu je totalni promašaj, da ne kažem glupost,

Šta mene kao vlasnika televitzije zanima koliko je harizmatičan jebač Lečić ili baba Lutovac, moja je dužnost da, zbog objektivnog informisanja javnosti, u svoje emisije zovem predsednike opozicionih stranaka, a ne harizmatične ocvale babe. Njima je mesto u rijalitiju, pa nek tamo maksimizuju profit televiziji

Svaka rec koju si napisao je netacna. Ja probao plasticno, ali i to ne vredi pa se povlacim

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Popravio sam ti ovaj paragraf. A poslednja rečenica u njemu je totalni promašaj, da ne kažem glupost,

Šta mene kao vlasnika televitzije zanima koliko je harizmatičan jebač Lečić ili baba Lutovac, moja je dužnost da, zbog objektivnog informisanja javnosti, u svoje emisije zovem predsednike opozicionih stranaka, a ne harizmatične ocvale babe. Njima je mesto u rijalitiju, pa nek tamo maksimizuju profit televiziji

 

Čovek hoće da kaže da se vučiću više isplati da na čelu DS-a bude Lutovac nego jebač Leka. To je možda i tačno, mada skroz nebitno u nekoj široj slici jer je ta stranka spala na najniže grane ikada anyway, ne bi prešli cenzus samostalno ni u jednom slučaju.

Međutim, jebač Leka ipak ne optužuje vlast da mu je smestila ovu aferu, nego Šolaka i Đilasa lopova. 

Link to comment
10 minutes ago, Партибрејкер said:

Čovek hoće da kaže da se vučiću više isplati da na čelu DS-a bude Lutovac nego jebač Leka. To je možda i tačno


Tacno tacno, kao sto se opoziciji onomad vrlo isplatilo dranje i talasanje kolege Sergeja Trifunovica, kako ono bese, da razvalimo Vucica komad po komad, zasto ne nastaviti taj pobednicki niz :lolol:

 

 

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Pexa said:

Svaka rec koju si napisao je netacna. Ja probao plasticno, ali i to ne vredi pa se povlacim

 

Sve je tacno napisao.

 

Ovo tvoje deluje kao da je Beba Popovic pisao obrazlozenje zasto Lecic a ne Lutovac

 

Inace ta prica oko Lutovca - pa tako valjda treba da izgleda i ponasa se normalan politicar.

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment
33 minutes ago, Pexa said:

Svaka rec koju si napisao je netacna. Ja probao plasticno, ali i to ne vredi pa se povlacim

Eto, a ja mislim da je svaka tvoja rečenica risto netačna. 

Probao sam najprostije moguće da ti objasnim.

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...