Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Djilas izduvao :fantom:

 

Sada cekamo Lutovca i Merimu da se razbiju o hridi Istine.

 

btw. glede svedocenja o traumi od pre deset + godina, a u medjuvremenu psihijatri i ostalo - svasta mozak moze da izmisli ili potisne.

 

Ima divna prica (mozak krecana, ne mogu da se setim japanskog pisca) o varljivom secanju i zamkama koje glava ume da napravi i potpuno izoblici proslost.

Edited by Caligula
Link to comment
35 minutes ago, dragance said:

Ja opet pitam za Merimu, pa ako se neko seti da i to objasni…

na više mesta po medijskim člancima imaš da je u predistražnom postupku "cenjeno i svedočenje merime isaković" a slično se kaže i u video zapisu na ovom linku:

https://rs.n1info.com/vesti/tuzilastvo-o-slucaju-stajnfeld-i-optuzbama-za-silovanje/

(doduše, tu se opet ponavlja kako je danijela štajnfeld izjavila da je silovanje doživela kada je imala 21 godinu, tako da...)

Link to comment

Nisam očekivao da bude osudjen, ali mislio sam da je bar ugasio što se tiče karijere i slike u javnosti. A on će se izgleda tako elegantno izvući i još ispasti žrtva… :isuse:

  • +1 7
Link to comment

Sad se čak ispilelo /kaže Lečić/ da je i pre neke optuživala za silovanje, da policija ima te podatke i da on ne želi da ih objavi. 

:fantom:

 

El vam reko lepo Steins odavno da ovde nešto smrdi po psini i da će ovaj slučaj naneti daleko više štete nego koristi zlostavljanim ženama u Srbiji? El vam lepo rekao? 

:nobles:

 

  • +1 1
Link to comment

2784117_spis-tr-2_ff.jpg?ver=1636304256

 

Nije mi jasan ovaj deo, ona se njemu obraca sa "Leko", sto znaci da nije bila vezba za ulogu... ili ga je ona zvala "Leko" i u simulaciji uloge?

Edited by JohnnyD
Link to comment

Da, to je lik Leka lekar

 

jbg vracamo se na pocetak topika - ONA DOBRO MORA DA RAZMISLI KAKO CE SE OVO ODRAZITI NA DRUSTVO I ZLOSTAVLJANE ZENE AKO ONA ZAJEBE STVAR

 

jeste, bas o tome treba (eventualna) zrtva da razmislja.

 

A to sto ce se Leka izvuci, nije do Leke no je do ovog usranog tabloidnog naroda

Edited by Caligula
  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, JohnnyD said:

Nije mi jasan ovaj deo, ona se njemu obraca sa "Leko", sto znaci da nije bila vezba za ulogu... ili ga je ona zvala "Leko" i u simulaciji uloge?

Meni deluje kao da diskutuju o tome kako da se uverljivo predstavi neka situacija, neki ljudski odnos.
Ni ne tvrdi se nigde da oni čitaju napisane uloge.

Realno - možeš gomilu razbacanog po Kuriru čitati na sto načina ili, kao većina, prema početnim predrasudama prema akterima dogadjaja.

 

Mene, na primer, zanima, da li Mirjana Karanović sada ponovo počinje da igra predstavu sa Lečićem, ili i dalje odbija?

I ako odbija - da li on sad može da je tuži il nešto?

 

Ukratko - zanima me uticaj odbacivanja tužbe (i odbacivanja prigovora apelaciji) na živote malih hrčaka u Srbiji?

Link to comment
3 minutes ago, Uskebasi said:

Auu, jebem ti polupismenog tuzioca koji napise "i sama sumnjajuci da je silovana".

Daj molim te objasni mi ovaj deo gde isti taj piše “podnosilja prijave” - ovde na temi je citiran njen advokat koji kaže da ona NIJE podnela prijavu, imamo gomilu medija (čak i DjilasŠolak tipa) koji čitaoca navode na pomisao da jeste podnela prijavu - i sad ovo ovde u zvaničnom dokumentu.

Lepo me mozak boli od idiotizama. 

Edited by pt 2.0
Link to comment
4 minutes ago, pt 2.0 said:

Daj molim te objasni mi ovaj deo gde isti taj piše “podnosilja prijave” - ovde na temi je citiran njen advokat koji kaže da ona NIJE podnela prijavu, imamo gomilu medija (čak i DjilasŠolak tipa) koji čitaoca navode na pomisao da jeste podnela prijavu - i sad ovo ovde u zvaničnom dokumentu.

Lepo me mozak boli od idiotizama. 

Moja pretpostavka je da su je iz tuzilastva zvali kada je slucaj dospeo u medije, da je ona dosla u tuzilastvo i ispricala detalje na osnovu kojih je tuzilac napravio sluzbenu belesku u kojoj je nju oznacio kao podnosioca prijave. Fakticki jeste ona prijavila, a kada se usmeno saopstava tuziocu onda se pravi sluzbena beleska u kojoj se navodi ko je prijavio delo.

Mislim da je spin o nepodnosenju prijave usledio nakon sto je bilo izvesno da ce prijava biti odbacena, a to samo iz razloga da se zastiti od eventualne krivicne prijave za lazno prijavljivanje.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...