Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

"- Ona se 8. maja 2012. godine obratila društvu koje se bavi zaštitom žrtava da je veče pre silovana, odakle je dobila izveštaj. Taj papir joj je, kao i preporuke mnogih kolega, pa i moja, trebao upravo da bi sebi obezbedila trajni boravak i kasnije državljanstvo u Americi. 

 

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3806131/ekskluzivno-lecic-za-kurir-ovo-su-razlozi-zbog-kojih-me-je-danijela-lazno-prijavila-za-silovanje-prica-je-dugo-pripremana

 

 

Ovo je novost za mene, ona se ipak obratila, ne policiji, vec nekom drustvu, sutradan vec.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Leia said:


Moderacija snom mrtvijem spava, vazno da su udarili rampu na topik za reklamacije

 

Pominjanje i prozivanje nadležnih van predviđenih tema je još jedno pravilo koje samo važi za "njih", a ne za "nas"?

Link to comment

Nema kršenja pravila. Po hiljaditi put, to sto neko pise nesto sto se nekom drugom ne dopda ili misli da nije u pravu nije razlog za banovanje i slično. 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, JohnnyD said:

"- Ona se 8. maja 2012. godine obratila društvu koje se bavi zaštitom žrtava da je veče pre silovana, odakle je dobila izveštaj. Taj papir joj je, kao i preporuke mnogih kolega, pa i moja, trebao upravo da bi sebi obezbedila trajni boravak i kasnije državljanstvo u Americi. 

 

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3806131/ekskluzivno-lecic-za-kurir-ovo-su-razlozi-zbog-kojih-me-je-danijela-lazno-prijavila-za-silovanje-prica-je-dugo-pripremana

 

 

Ovo je novost za mene, ona se ipak obratila, ne policiji, vec nekom drustvu, sutradan vec.

 

 

 


“On kaže da je Danijela Štajnfeld za medije ispričala da je u Ameriku otišla po imigracionom programu za talente.
Kao prvo, takav program ne postoji. To svako može da proveri na internetu, u američkoj ambasadi ili u Imigracionom SAD.”


https://www.uscis.gov/working-in-the-united-states/temporary-workers/o-1-visa-individuals-with-extraordinary-ability-or-achievement

 

Sto jes jes, lako se proveri. 
Al tako je kad se laze bez blama ali sa svescu da ti se moze

 

Link to comment
5 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Nema kršenja pravila. Po hiljaditi put, to sto neko pise nesto sto se nekom drugom ne dopda ili misli da nije u pravu nije razlog za banovanje i slično. 


Vazi. Trolovanje je skroz komifo, i stalkovanje, i zatrpavanje teme istim besmislicama i posto mu nekoliko ljudi opsirno odgovori.
Keep up the good work 👍🏻 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Leia said:


Vazi. Trolovanje je skroz komifo, i stalkovanje, i zatrpavanje teme istim besmislicama i posto mu nekoliko ljudi opsirno odgovori.
Keep up the good work 👍🏻 

 

(***pošto ovde pišeš, da ti ovde i odgovorim pre nego što nas nadležni lepo i zasluženo prebace na odgovarajuće mesto***)

 

:ph34r:

 

Hajde trolovanje, to je valjda nešto što može biti percipirano subjektivno, ali stalkovanje??? 

Link to comment
7 minutes ago, Forest said:

 

(***pošto ovde pišeš, da ti ovde i odgovorim pre nego što nas nadležni lepo i zasluženo prebace na odgovarajuće mesto***)

 

:ph34r:

 

Hajde trolovanje, to je valjda nešto što može biti percipirano subjektivno, ali stalkovanje??? 


@Hamlet Strašni

Ja ubuduce ovo samo ignorisem i reportujem :fantom:

A ako ne odgovara niko, tebe tagujem :D

 

Edited by Leia
Link to comment
Just now, Leia said:


“On kaže da je Danijela Štajnfeld za medije ispričala da je u Ameriku otišla po imigracionom programu za talente.
Kao prvo, takav program ne postoji. To svako može da proveri na internetu, u američkoj ambasadi ili u Imigracionom SAD.”


https://www.uscis.gov/working-in-the-united-states/temporary-workers/o-1-visa-individuals-with-extraordinary-ability-or-achievement

 

Sto jes jes, lako se proveri. 
Al tako je kad se laze bez blama ali sa svescu da ti se moze

 

To nije imigracioni program, vec non-immigrant viza.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, JohnnyD said:

To nije imigracioni program, vec non-immigrant viza.


Kakve veze sad to ima u smislu da je ta razlika bitna za njen slucaj za Lecicem, pogresila je verovatno oko terminologije, hocemo li je hvatati i na gramaticke greske? Poenta je da postoji viza za talente koja se moze i obnavljati te tako i ostati u zemlji godinama, pa na kraju mozda i steci drzavljanstvo. 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, JohnnyD said:

Meni samo nije jasno, ako je ona dala na uvid ceo razgovor, to se na keca moze videti da li je onaj segment sto je prvo iscurio "seckan i montiran" ili ne.

Eno, Lekaleči obesio transkript sa veštačenja u Kuriru (sken dokumenta), pa zaključi kakav je kontekst:

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3804305/danijela-stajnfeld-policiji-cak-pogresno-opisala-lecicevu-kucu-dala-je-nepostojeci-opis-garaze-i-dnevnog-boravka-sa-sankom

Tu ima i detalja o tome kako je skroz pogrešno opisala Lečićevu kuću u Ritopeku...

 

Link to comment

Znaci na kraju nije njena rec protiv Lekine, nego njene izmisljotine protiv cinjenica koje je policija utvrdila. Svaka cast policiji sto je potpuno raskrinkala tu monstruoznu lazljivicu i spasila neduznog coveka da zavrsi u zatvoru. I posle kazu institucije ne rade svoj posao..

  • +1 1
Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

Znaci na kraju nije njena rec protiv Lekine, nego njene izmisljotine protiv cinjenica koje je policija utvrdila.

kako stvari sada stoje, on je po svemu što čitam beo ko uštirkana košuljica na pevačici u horu.

i može da nastavi da leči beskonačno.

 

a deluje da je tek počeo ofanzivu po medijima.

Link to comment
12 minutes ago, pt 2.0 said:

kako stvari sada stoje, on je po svemu što čitam beo ko uštirkana košuljica na pevačici u horu.

i može da nastavi da leči beskonačno.

 

a deluje da je tek počeo ofanzivu po medijima.

 

 Ja sam upravo zbog toga u nekom od ranijih komentara rekao da Lecic nastupa kao da mu je tuzilac detaljno referisao o svim stvarima iz istrage. Citajuci njegova tumacenja, tj. spinovanja, tuzilastvo je utvrdilo da je Danijela njega lazno prijavila, pa bi sad onda logicno trebalo da pokrene i postupak protiv nje zbog toga.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...