Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

23 minutes ago, Leia said:

Cediti kako? Cisto sumnjam da ce se takav lik narocito potresati sve dok ima prilike da neometano reklamira kojekakve preparate za potenciju i odrzava imidz ultra jebaca, al s poshtovanjem™

Pa i bavljenje politikom mu je manje vise bilo u sluzbi toga, ja se nesto ne secam da je imao neka velika dostignuca kao ministar kulture

Ne znam meni ovo ko nešto iz Suburra baš, nije da mi ga je žao ič. Samo mi tako deluje, sjebano skroz. Ali šta ja znam...

Link to comment

Kreativne industrije placu za ovakvim pregaocem, a ni on se nece puno opirati, i zasto bi. Samo ne znam kako ce Biki savladati kognitivnu disonancu sad kad je mracni silovatelj ponovo prihvatljiv a uskoro i potpuno rehabilitovan, i na kraju vracen gde je i bio pre ovog “nesporazuma”, na pijedestal kao cenjen umetnik i doajen glumista itd itd

Link to comment
2 minutes ago, Leia said:

Kreativne industrije placu za ovakvim pregaocem, a ni on se nece puno opirati, i zasto bi. Samo ne znam kako ce Biki savladati kognitivnu disonancu sad kad je mracni silovatelj ponovo prihvatljiv a uskoro i potpuno rehabilitovan, i na kraju vracen gde je i bio pre ovog “nesporazuma”, na pijedestal kao cenjen umetnik i doajen glumista itd itd

Pa tako će savladati, kako sam ti reko. Nema izbora. Nije Lečić za kreativne, btw. Slabo je on za to upotrebljiv, ali naći će mu nešto.

Link to comment

Izgubio je nešto što mu je bilo jako važno, status u ekipama. To njegov žvalavi gazda ne može da mu vrati.

 

Nije više tip kome se duguje, sad je on dužnik. Idemo novi krug lizanja bulje, veliki frajeru 

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, Hermetico said:

Pa tako će savladati, kako sam ti reko. Nema izbora. Nije Lečić za kreativne, btw. Slabo je on za to upotrebljiv, ali naći će mu nešto.


Cime se kreativni industrijalci uopste i bave pa da im bude neupotrebljiv :lolol:

Inace hvala za preporuku za tu talijansku seriju 👍🏻 Neke vajde i od price o Lecicu :D
 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Lečić je danas na svom Twitter-u objavio dokumente iz istražnog postupka, a takođe i ono za šta on tvrdi da je originalna Viber i email komunikacija sa Danijelom iz 2016. godine, a koja pokazuje visok nivo prisnosti između njih dvoje.

 

Da li smatrate da su ovo originalni/ verodostojni dokumenti ili da je u javnost izašao sa falsifikatima?

Link to comment
Just now, Forest said:

Lečić je danas na svom Twitter-u objavio dokumente iz istražnog postupka, a takođe i ono za šta on tvrdi da je originalna Viber i email komunikacija sa Danijelom iz 2016. godine, a koja pokazuje visok nivo prisnosti između njih dvoje.

 

Da li smatrate da su ovo originalni/ verodostojni dokumenti ili da je u javnost izašao sa falsifikatima?

Originali su, verovatno, ali se "Dragi Leka" preracunao sa previse branjenja i eksponiranja od kada je optuzba bacena, sto proizvodi crveno svetlo u narodu. Stajnfi nije nista bolja sa "Oces ceo razgovor? Dobices!". 

Link to comment
52 minutes ago, Leia said:


Cime se kreativni industrijalci uopste i bave pa da im bude neupotrebljiv :lolol:

Inace hvala za preporuku za tu talijansku seriju 👍🏻 Neke vajde i od price o Lecicu :D
 

 

 

Oni su bili negde u inostranstvu, prosvetlili se i vratili nama da objasne sve jer sad sve znaju. A mi smo nezahvalna stoka. Očekujem možda Mirka Ilića u tom savetu, dolazio je sad da osmotri. On je taj lik, recimo. Lečić je više boem, jagnjeća brigada. 

Link to comment
1 minute ago, JohnnyD said:

Originali su, verovatno, ali se "Dragi Leka" preracunao sa previse branjenja i eksponiranja od kada je optuzba bacena, sto proizvodi crveno svetlo u narodu. Stajnfi nije nista bolja sa "Oces ceo razgovor? Dobices!". 

 

Nisam ovo najbolje razumeo: smatraš da je tačno da je Danijela Štajnfeld 2016. godine imala ovako prijateljsku, prisnu komunikaciju sa Lečićem koji ju je prethodno silovao, zatim ga je na proleće 2021. godine optužila za silovanje, zatim da je optužba odbačena kao neosnovana zbog sudskog veštačenja njihove prepiske, i da je Lečić defakto zaista nevin ali da se previše brani i eksponira?

Link to comment
12 minutes ago, Hermetico said:

Lečić je više boem, jagnjeća brigada. 


A sta znam, ubi se covek da opstane kao urbana legenda, steta da zavrsi kao selektor nekog opskurnog pozorisnog festivala u Jagodini uz after kod Palme :ph34r:

 

 

Edited by Leia
Link to comment

Mislim da nije fake sto se tice mailova i vibera, mogu da zamislim takav scenario, cak i da se desilo silovanje. Ona njega nije prijavila sutradan, nego nakon 10 godina. Nisam strucnjak, ali sam siguran da u praksi postoje slucajevi, gde je "zrtva" nastavila da se druzi sa tim nekim da bi ga tek kasnije prijavila.

Nemam pojma da li je stvarno nevin, to niko ne zna, ali sada mi vec izgleda da i jedno i drugo nisu osobe sa kojima bih se druzio. Jbgca. 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Hermetico said:

Oni su bili negde u inostranstvu, prosvetlili se i vratili nama da objasne sve jer sad sve znaju. A mi smo nezahvalna stoka. Očekujem možda Mirka Ilića u tom savetu, dolazio je sad da osmotri. On je taj lik, recimo. Lečić je više boem, jagnjeća brigada. 

 

Mirko Ilić jeste intergalaktički  talenat, mada se i on malo sa godinama fucnuo, baš u tom inostranstvu. Izgleda da mu se dopala ona tezga sa redizajnom Politike.

Link to comment
32 minutes ago, Forest said:

Lečić je danas na svom Twitter-u objavio dokumente iz istražnog postupka, a takođe i ono za šta on tvrdi da je originalna Viber i email komunikacija sa Danijelom iz 2016. godine, a koja pokazuje visok nivo prisnosti između njih dvoje.

 

Da li smatrate da su ovo originalni/ verodostojni dokumenti ili da je u javnost izašao sa falsifikatima?

 

Jel ta prepiska bila pre nego sto su se sreli kada je snimila razgovor?

Link to comment
16 minutes ago, Leia said:

Frajer izjavi da iza svega stoje Sholakovi mediji koji hoce da ga politicki uniste, i mi jos diskutujemo o nekom kredibilitetu :lolol:

 

Odavno smo se složili da su Lečićeva njuška, kao i Lečićev lik i delo u svakom pogledu toliko antipatični, gadni, odvratni da je mala verovatnoća da će bilo ko na forumu to dovoditi u pitanje. U tom smislu, odavno sam predložio da se napravi tema: "Javno čerečenje odvratne njuške Branislava Lečića..." pa da se svi lepo upišemo i složimo oko toga,

 

Ovo je tema koja se posle više iteracija sada zove: "Branislav Lečić - silovanja" - pa u tom smislu me zanima da li smatrate da su dokumenti koje je objavio danas originali ili falsifikat, a takođe, ako smatrate da su original, da li smatrate da je sa pravne strane posmatrano, odluka da se odbaci Danijelina tužba pravno utemeljena ili ne?

Edited by Forest
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...