Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

5 minutes ago, namenski said:

Mislis da imaoci muske dece takodje ne bi trebali da porazmisletm?

 

E, moj Kaligula, Kaligula... :sleep:

 

 

 

 

... dobro de, znas na sta sam mislio.

 

 

  • +1 2
Link to comment
On 7.11.2021. at 12:49, Frank Pembleton said:

I voditeljka na KurirTV je dala svoj doprinos, nije valjda da niste primetili...
 

 

I Milena Radulović, ukoliko je verovati Kuriru.

 

Quote

Posle predstave „Lorencačo“, 25. oktobra, u bifeu Jugoslovenskog dramskog pozorišta, pred svima prisutnima, Milena Radulović izvinila se  Branislavu Lečiću zbog podrške koju je pružila Danijeli Štajnfeld, dodajući kako je saznala da je Danijelina optužba za silovanje lažna.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Demantovala je Milena da se izvinila, rekla da se samo srela sa Lecicem.

 

Vest bi bila da je demantovao Lecic :Jova:

 

 

Gnoje jashta

Link to comment

Idealan da zameni Goncića i Ristovskog na konvencijama i u predizbornim spotovima.

Neće taj više videti neke javne, vidljive funkcije. Samo penzionerske, ali dobro plaćene.

Edited by zmanic
Link to comment

Pročitah intervju, jadan čovek, došao do epohalnog otkrića da je nacionalno = demokratsko, hteo i Demokratsku Stranku da vrati na taj put, a onda su ga Djilasovi mediji, po nalogu iz inostranstva, sabotirali...  :sad:

Edited by Jeremija
Link to comment

Njemu nije bilo prijatno samo dok nije dobio papir da je zvanicno oslobodjen optuzbe, gomiletinu hartije kao ona sto je donosio Vucic da se shepuri na tv sa svojim “materijalima”, sad ce da iskace i iz frizidera da opere svoj “obraz”

A nama je standardno neprijatno, tu se barem nista ne menja

Edited by Leia
Link to comment
31 minutes ago, Leia said:

Njemu nije bilo prijatno samo dok nije dobio papir da je zvanicno oslobodjen optuzbe, gomiletinu hartije kao ona sto je donosio Vucic da se shepuri na tv sa svojim “materijalima”, sad ce da iskace i iz frizidera da opere svoj “obraz”

A nama je standardno neprijatno, tu se barem nista ne menja

Ma niko nikom ne nudi takve dilove a da ih ne naplati maksimalno ili više, ne verujem ja da ga neće cediti za ovo dok god i preko. Vidiš da je odma moro da počne da šljaka

Link to comment

Cediti kako? Cisto sumnjam da ce se takav lik narocito potresati sve dok ima prilike da neometano reklamira kojekakve preparate za potenciju i odrzava imidz ultra jebaca, al s poshtovanjem™

Pa i bavljenje politikom mu je manje vise bilo u sluzbi toga, ja se nesto ne secam da je imao neka velika dostignuca kao ministar kulture

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...