Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Just now, Hermetico said:

A što on sad to priča? Msm oslobodili su ga, šta oće?

Hoce da javnost zna zbog cega su ga oslobodili, stalo mu je do misljenja javnosti, npr.

Link to comment
Just now, JohnnyD said:

Hoce da javnost zna zbog cega su ga oslobodili, stalo mu je do misljenja javnosti, npr.

Ma dobro razumem da postoji psihološko objašnjenje, samo se bunim.

Link to comment

Iz ovog poslednjeg intervjua sa Kurirom, vidi se da je Lecic idiot i ljigavi politicar koji na neka vrlo bitna pitanja odgovara ne kao covek - ljudski, vec politicarski, uvijeno... ali smatram sta god da je bilo, nije bilo silovanja. Mozda je pokusao da je "uceni" na neki nacin, povodom posla, ponasao se kurcevito i zavodnicki kao da mu je ona vec bila u krevetu i ispusio kod nje. A sto se nje tice, to je posebna prica, i malo mi je zao o tome da govorim. 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, JohnnyD said:

Iz ovog poslednjeg intervjua sa Kurirom, vidi se da je Lecic idiot i ljigavi politicar koji na neka vrlo bitna pitanja odgovara ne kao covek - ljudski, vec politicarski, uvijeno... ali smatram sta god da je bilo, nije bilo silovanja. Mozda je pokusao da je "uceni" na neki nacin, povodom posla, ponasao se kurcevito i zavodnicki kao da mu je ona vec bila u krevetu i ispusio kod nje. A sto se nje tice, to je posebna prica, i malo mi je zao o tome da govorim. 

To je sve u redu.

Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

I voditeljka na KurirTV je dala svoj doprinos, nije valjda da niste primetili...







... Shiit has hit the fan
 

Ne mogu ja to da gledam brt... Verujem da ima posla za više ljudi na tom projektu, ne može čovek sam da se pere od tolikih govana

  • +1 1
Link to comment

Ja odgledala junacki… bas se raspojasao pred kraj, veli pa njegova slabost su zene, to svi znaju, svet je poludeo vise ne smes zenama ni da se obratis, ne zna covek kako da se ponasa :sad: Teska prica na toliko nivoa

  • Tužno 5
Link to comment
19 hours ago, Taihoskopija said:

Super je sve i sve je rešeno, crva nije ni bilo i  radujem se tome  što devojčicama koje odrastaju  sada i koje odgajamo trasiramo ovakve putanje i ostavljamo ovakve temelje i  bravo. :srećasreća_radost_uživancija:

 

Ovo.

 

Tuga je sto ovo drustvo gleda do tabloidne dimenzije i ne uvazava (niti vidi) onu bitniju - koga ce ovo da ohrabri, na koga da baci (dodatnu) stigmu, kako se iz ovoga drustvo oblikuje i kakve modele usvaja.

 

Ovde imamo jeste silov'o/nije silov'o nivo, takoe, crva nije ni bilo, ona kurva on lazno optuzen, ona dobija prostor u malo opozicionih medija(?) on (i Palma, Jutka, ju nejm it) nacionalnu frekvenciju da se pere koliko god misli da treba i sve pet, ova rupa od drzave smrdi i dalje i nema nade da prestane da smrdi.

 

Ajde da je Rasa Popov u pitanju pa da sumnjamo, ali ovaj skot kojem na celu pise da "ne pita nego odma prelazi na stvar" ... ne znam jbg, neka razmisljamo mi koji imamo zensku decu kakvu im usranu drzavu ostavljamo.

Edited by Caligula
  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment

Ovde ce vrlo lako da se sazna istina uskoro, cim se objavi ceo 70 minutni razgovor i vidi se kontekst u kom je vodjen. Ako je onaj isecak sto se prvo pojavio montiran, onda nije bilo silovanja, ako je takav u kontinuitetu onda jeste. 

Link to comment
18 hours ago, Caligula said:

...neka razmisljamo mi koji imamo zensku decu kakvu im usranu drzavu ostavljamo.

Mislis da imaoci muske dece takodje ne bi trebali da porazmisletm?

 

E, moj Kaligula, Kaligula... :sleep:

 

 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...