March 16Mar 16 Te je rascvetale krošnje danas posmatrala jedna Japanka (Azijatkinja u svakom slučaju). U nameri da ih fotografiše, čekala je momenat u kojem joj prolaznici ne bi smetali. Ja sam okinuo u povratku, kada nje više nije bilo. Zaslepljen suncem, ekran gotovo da nisam ni video. Zamislio sam kadar sa drvoredom, koji bi, tako izdvojen sakrio svoje gradsko poreklo. Međutim je, takav kadar nemoguće napraviti zbog automobila koji su parkirani ispod stabala. Ovo gore je isečak. Edited March 16Mar 16 by Ras
Create an account or sign in to comment