Jump to content
IGNORED

Prosta duša slovenska


pantelia

Recommended Posts

Ja niti sam jugonostalgivar, politicki ja i Djole nemamo nikakvih dodirnih tacaka, then again, ja sam u velikoj meri apolitican, cak ne mogu sebe hardkor fanom da nazovem, pa eto..i dalje nemogu da se otkravim..mislim da najvise bilo mene licno, jer mi se njegova muzika ipak, iako je nisam nesto preterano slusao, urezala u DNK, pratila me je kroz zivot, ovako ili onako, i neke pesme mi zaista znace..nocas sam se odvalio od plakanja uz Svirajte mi jesen stize, mislim da me cela gadja od pocetka do kraja..

Edited by Misko
Link to comment
49 minutes ago, John Coltrane said:

Ko može nek vrati HRT2, nije samo koncert nego i kao mini dokumentarac. Izjave publike pre certa su dijive.



Okačili su i na YT.

 

Link to comment

I ja kazem isto, ljudi bi mogli malo da iskuliraju sa tim okupljanjima sada, i da u intimi zale..ako neko moze najblize, mogu i mase u regionu Balasevica..

Edited by Misko
Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

dirljivo ali korona??

isto tako sinoc u novom sadu.

 

slazem se

trebali su maske nositi i odmaci se, ludi dalmoshi, znam da se inace bune i sede po rivi da piju kafu kad ne rade kafici

Link to comment

ovo u beogradu je jebena dijagnoza, ako ni veceras ne bude nicega to je stvarno van svake kulture i zajednistva.

ionako sam na rubu da selim u rijeku posto u glavi imam neke licne i politicke fiks ideje o njoj. samo me porodicni obziri sprjecavaju.

sns je ubio sve lijepo i dobro.

Edited by morgana
  • +1 8
Link to comment

Krenula farsa, dobijam na fb poziv, danas u centru od 18 slušanje pesma, paljenje sveća ... od SNSovke i to od onog najgoreg soja što je iz čiste koristi u svemu tome, kao svi smo ujedinjeni u bolu ... e neće moći. Ne mogu jebiga imati oba i benefite od ove govnarije i da mi nostalgično patetišu kako je nekada bilo lepo.  

  • +1 3
Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...