Jump to content
IGNORED

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts

Danas se pokazalo zasto mi Novakovi navijaci strahujemo od Medvedeva u finalu. Novak ce morati da odigra jako, jako dobar mec da bi pobedio, nesto na nivou polufinala i finala od pre dve godine.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Sve, jbg. Ne samo GS, nego sva finala nedeljom. Krcka se rucak, rakijica, pivce i voila. Gadno nas je razmazio.

 

Da, kazu da se covek lako navikne na dobro a Novak nas je navikao na nivo tenisa iznad kojeg nema nista i pitanje je da li ce ikada biti.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Sve, jbg. Ne samo GS, nego sva finala nedeljom. Krcka se rucak, rakijica, pivce i voila. Gadno nas je razmazio.

 

Januarskom/februarskom nedeljom na jutrenje sa Novakom i Endijem.

Link to comment
1 minute ago, kurdi said:

naravno, u nedelju za novaka, ali nema dileme za koga posle novaka.

i danas za medu iako je to gor za novaka.

+1

Nikad nisam navijao za ruske sportiste, jednostavno nikad nisu imali personality, sad pored Medjeda imaju i Rubleva, pravi r'n'r.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Da, kazu da se covek lako navikne na dobro a Novak nas je navikao na nivo tenisa iznad kojeg nema nista i pitanje je da li ce ikada biti.

Eto imali smo srecu da nas zakace Djole i M. Seles, pa i Ivanovic i Jankovic, ne znam koja je verovatnoca da se nesto slicno ponovi.

  • +1 1
Link to comment
Jebace nas Medo, nece nas ni pokriti
Nije ni on nepogrešiv, samo udara jako, nepredvidljiv je, ima dobar bekend ali kad ga pametno pomeriš nume, na mreži je duduk a i glava mu još nije dorasla ovakvom meču. Da je danas pobedio Nadala bio bi euforija i da, možda bi splasnuo do nedelje ali imao bi meč više kojim bi se mogao poslužiti da poslaže kockice u svojoj glavi. Novak igra da odbrani svoj tron i teško će tu Meda da se ugura, moći će tek da proviri kako to izgleda up there down under.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Eto imali smo srecu da nas zakace Djole i M. Seles, pa i Ivanovic i Jankovic, ne znam koja je verovatnoca da se nesto slicno ponovi.

 

Ana i Jelena su odlicne igracice, Monika je cudo, ali Novak je pravi pravcati fenomen kakav se retko vidja u zivotu. Bice prilike da se pise o tome jednom kad okaci reket o klin, ono sto je on uradio u karijeri u uslovima u kojima je tu karijeru gradio, njegov igracki legacy, ne znam da li je zapamceno u sportu uopste.

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Ana i Jelena su odlicne igracice, Monika je cudo, ali Novak je pravi pravcati fenomen kakav se retko vidja u zivotu. Bice prilike da se pise o tome jednom kad okaci reket o klin, ono sto je on uradio u karijeri u uslovima u kojima je tu karijeru gradio, njegov igracki legacy, ne znam da li je zapamceno u sportu uopste.

Meni je ovo dovoljan podatak, van svih trofeja, ko je najveci i ko je imao najtezi put u karijeri:  

Captura.png

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...