Jump to content
IGNORED

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts

Da nije to onaj klinac teniser... Nesto se kao kroz maglu sećam da je "trenirao" sa tim klince prošle godine pa mi je izlazilo kao sponzorisani post na Instagramu. 

4 minutes ago, Ras said:

Hajde da ponovim pitanje od pre neki dan: ko je žena (sa detetom, haljina cigla boje) u Novakovom boksu? Bila je u boksu i prošle godine na AO.

 

  • Hvala 1
Link to comment
Hajde da ponovim pitanje od pre neki dan: ko je žena (sa detetom, haljina cigla boje) u Novakovom boksu? Bila je u boksu i prošle godine na AO.
Sa maskom?ebd922fce139c3622a7cb934ef784374.jpg

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, cartman said:

Da nije to onaj klinac teniser... Nesto se kao kroz maglu sećam da je "trenirao" sa tim klince prošle godine pa mi je izlazilo kao sponzorisani post na Instagramu. 

 

To je neki trag, pokušaću sa pretragom. 

3 minutes ago, dùda said:

jedno sasvim drugo pitanje

zašto je serena žmk ?

Jedina, ali samo dok se JJ ne porodi!

Link to comment

Ne znam za taj vez, to prvi put čujem, ali ona je, kad je bio onaj skandal sa Osakom u finalu USO, rekla Ramosu koji je bio u stolici...citiram "Kako se usuđuješ to da mi kažeš/uradiš? Ja sam žena i majka? Treći deo je dodat na raznoraznim internetforumima, iz razumljivih razloga.

 

Link to comment

Koliko god da je sportista talentovan i veliki sampion, guljenje karijere u kasnim tridesetim kada se velikom brzinom priblizava cetrdeseti rodjendan je obicno malo otuzno, deluje kao skupljanje jos po neke karijerne mrvice i pokusaj da se zakuca legacy. Govorim, naravno, o atletskim sportovima. Poveze se par dobrih meceva tu i tamo ali ne moze telo vise da isprati. Iskreno ne znam sta Serena jos pokusava da uradi sto vec nije, ovu fazu njene karijere cesce obelezavaju skandali nego kvalitetan tenis.

Link to comment
[mention=12403]Jumanji[/mention] nije valjda da je Sajmon predviđao iznenađenje u vidu pobede Karaceva?
Toliko nenormalan nije bas.
Ali na svaki Novakov sjajan potez, viner... muk jbt, a ovaj mucenik poentira uz obilatu pomoc mreze, kaze: well done.
Djubre jedno, ne krije on da ga ne podnosi, mada ne bas u prenosima, vise ovako kukavicki.
Link to comment
30 minutes ago, cartman said:

Da nije to onaj klinac teniser... Nesto se kao kroz maglu sećam da je "trenirao" sa tim klince prošle godine pa mi je izlazilo kao sponzorisani post na Instagramu. 

 

Možda Mihailo Topić, čiju karijeru Novak pomaže/sponzoriše?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...