Jump to content

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts

E kad ne bi muskarac rekao ...ljubomorne ste... na neku drugu zenu [emoji849][emoji849]

Ja sam cak do onog epskog meca sa Osakom na USO uvek navijala za nju, jer jeste veliki sportista, ovaj khm sportiskinja i sampionka. Dva puta se vracala iz "mrtvih" takoreci (posle operacije kada je isekla nogu na neko staklo i posle porodjaja) u sam vrh, i to stvarno moze da izazove samo divljenje, ali ponasanje joj je kriminalno i na kraju krajeva isto kao i deda, ajde zeno dosta vise, pušti mladež.

Link to comment
39 minutes ago, Jumanji said:

E kad ne bi muskarac rekao ...ljubomorne ste... na neku drugu zenu emoji849.pngemoji849.png

Ja sam cak do onog epskog meca sa Osakom na USO uvek navijala za nju, jer jeste veliki sportista, ovaj khm sportiskinja i sampionka. Dva puta se vracala iz "mrtvih" takoreci (posle operacije kada je isekla nogu na neko staklo i posle porodjaja) u sam vrh, i to stvarno moze da izazove samo divljenje, ali ponasanje joj je kriminalno i na kraju krajeva isto kao i deda, ajde zeno dosta vise, pušti mladež.

+1

 

Serenina želja da se takmiči, makar pokretana i isključivo željom da obori još taj jedan rekord je samo za poštovanje. Na ovom je AO igrala u zaista dobroj formi i mislim da je Osaka jedina igračica na koju bih se kladio protiv Serene u ovom trenutku - videlo se već i na onom egzibicionom meču pred AO na čijem je reketu taj meč.

Neka igra dokle god hoće, njena stvar.

 

@Arkadija bez zezanja Serena ističe kako voli umetnost (modernu, afričku,...), eno u ima galeriju u kući (YT). Venus je vlasnica agencije za uređenje enterijera koja je pomagala.  

Edited by Ras
  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

sto se mene tice, svaki naredni korak ispred stefi graf je pozitivna stvar, stoga navijam da dodje do 24 do kraja karijere.

 

Serena Vilijams je in my book bez ikakve diskusije jos pre nekoliko godina zauzela mesto najvece teniserke koju je svet ikada video. Ono sto je ona igrala u prajmu je brutalnost posebne kategorije.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...