Jump to content
IGNORED

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts

Sa Djokovicem kao rekorderom nedelja na prvom mestu i Nadalom sa istim brojem GS kao Rodja, nadam se da malo da popusti ova psihoza oko GOAT diskusije. Jer ona i jeste pre svega lansirana i pumpana iz tabora Rodjinih pristalica.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Kampokei said:

Sa Djokovicem kao rekorderom nedelja na prvom mestu i Nadalom sa istim brojem GS kao Rodja, nadam se da malo da popusti ova psihoza oko GOAT diskusije. Jer ona i jeste pre svega lansirana i pumpana iz tabora Rodjinih pristalica.

Mda, a u svemu tome Rafa kao glumi neku nezainteresovanost i lansira uzivanje u igri kao prioritet (Ana Ivanovic da ga tuzi), hau jes no.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Mda, a u svemu tome Rafa kao glumi neku nezainteresovanost i lansira uzivanje u igri kao prioritet (Ana Ivanovic da ga tuzi), hau jes no.

 

Ma ni Nole nije nezainteresovan za poziciju GOAT-a, ne izdvajam nikoga od njih trojice tu, nema tu neke razlike. Vise mislim na novinare i navijace, mislim da su tu Rodjini za koplje ili dva nepodnosljiviji od drugih.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Kampokei said:

 

Ma ni Nole nije nezainteresovan za poziciju GOAT-a, ne izdvajam nikoga od njih trojice tu, nema tu neke razlike. Vise mislim na novinare i navijace, mislim da su tu Rodjini za koplje ili dva nepodnosljiviji od drugih.

Pa opravdano, novinarima je to u opisu posla a mi smo dokoni. Jedino se Rafa folira a Fedja zenira.

Link to comment

meni samo žao ako je izgubio povrijeđen... :fantom:

 

 

 

sad ozbiljno, toliko mi se smučio njegov licemjerni poluautistični fer plej, a ovamo kad god može da prcne kljakavog - prcne ga, kao sad za ovu povredu... "ne znam ja ništa, ali jes' to malo čudno, ako mene pitate, a ne pita me niko ništa jer odakle ja znam... znam samo da je čudno."

 

 

tako da jbg. baš mi je žao ako je došao povrijeđen na AO pa sad izgubio. sportska tragedija. mrš.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Ja da mogu da se setim, izgubio je od Fonjinija na jednom USO nakon što je vodio 2-0

 

Sad je vreme da to počne češće da mu se dešava (da ispusti 1-0 ili 2-0 u setovima) jer krštenica žuti. Sa 35 godina on mečeve u završnici GS mora da rešava u tri seta inače može da se slika.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, mlatko said:

I Majami 2005 od Federera (još se igrala finala Mastersa na 3

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Bravo, kako sam to mogao zaboraviti.

Link to comment
 
Bravo, kako sam to mogao zaboraviti.
Ja izguglo, čini mi se da su komentatori na ES IT rekli "treći put gubi dva dobijena"

Gospodski sport, Srb u Grču, Rusi u finalu


Ne znam, nekako navijam malo za protiv Noleta sutra ako se nije oporavio. Još da uzme Karacev to bi rado gledo :kadarnevera:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...