February 8, 20215 yr Saće.A što ga zovete kljakavi? Pitala sam već, ali svi se pravili Toše.Ja tako zovem oduvek Marija, on mi je baš pravi prototip kljakavog kad počne da se drži za jednu nogu, pa drugu pa se vuče po terenu, pa ga boli trepavica, a i sama pojava, hod, još sa onim bandažama na skočnim zglobovima...
February 8, 20215 yr https://live-tennis.stream/free-matches-online-6 Duci ipak u petom - u četvrtom popio brejk na 5:5.
February 8, 20215 yr Dobar je Đovak. Samo mora da popravi procenat osvajanja brejk lopti. I da, konačno lepa majica od Lacostea, a ne one kojejkakve zamršene linije. Edited February 8, 20215 yr by Arkadija
February 8, 20215 yr 5 minutes ago, Arkadija said: I da, konačno lepa majica od Lacostea, a ne one kojejkakve zamršene linije. Preširoka za Đokovića, deluje da je bar pola broja veća.
February 8, 20215 yr 23 minutes ago, Max Morlock said: Imal' nekog potoka za sirotilju na pogrešnoj mreži na poslu pa svaka mreža je dobra za AO ES radi svuda
Create an account or sign in to comment