Jump to content
IGNORED

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts

34 minutes ago, W.F.C. said:

Ja verujem da on vec uveliko negde vezba na sljaci 😂

 

Naravno, sad je pritisak opet na njemu, ako ne slomi 21, velike su sanse da do sledeceg RG novak izjednaci ili cak i povede

Link to comment
A Rafi što je stariji kolena u sve boljem stanju :fantom:
Bendžamin Baton sindrom...
On će prave probleme s kolenima da ima kad završi karijeru. Kad telo više ne bude u top formi i još ako se malo nagoji. A ako se "malo" nagoji kao Boba Živojinović ima da ga nose ko princa Dorana.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • Haha 4
Link to comment
4 hours ago, Tsai said:

ali brate. pricalo se da ce samprasovih 14 gs da stoji ne znam ni ja kolko godina, a ove godine nadal ima priliku da izjednaci taj rekord samo sa RG titulama :lolol: prebizarno

 

13 godina ga je uzimao i to za sada. 13 godina. Mnoge teniske karijere ne traju toliko dugo. Postali smo previse optereceni brojevima ali sto smo vise optereceni manje razumemo sta te brojke znace. Samo da se covek malo zamisli nad tim podatkom - Rafa je 13 puta osvojio jedan isti GS turnir. Da si nekom rekao pre jedva 15 godina da ce to nekome uspeti mislio bi da si potpuno blesav i da lupetas nevidjene gluposti. A ziv covek je to uradio. Neverovatno.

Link to comment

Da onomad u sred brutalne dominacije nije naprasno postao vegan i poceo da se druzi sa onim spanjolskim dugokosim gej lajfkouc ficfiricem, sad bi imao minimum jedno 24 slema. Al' nisu dali Bil Gejc, Cukerberg, Elon Musk i ostali masoni, jbg.



Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 2
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
Da onomad u sred brutalne dominacije nije naprasno postao vegan i poceo da se druzi sa onim spanjolskim dugokosim gej lajfkouc ficfiricem, sad bi imao minimum jedno 24 slema. Al' nisu dali Bil Gejc, Cukerberg, Elon Musk i ostali masoni, jbg.



Sent from my SM-G973F using Tapatalk


Nije manijak, kad bi došao do 20 (s obzirom da bi Rafa i Rođa verovatno imali manje) usporio bi ga nedostatak motivacije i gledali bi ga retko i kratko. Koncentrisao bi se više na vanterenske i vanteniske aktivnosti.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

 

Imam jedno pitanje u vezi sa Đokoviću nenaklonjenim komentatorima koji se ovde stalno pominju, komentariše li ikad u prenosima na severnoj hemisferi Džim Kurijer (ne samo sa AO)? Ovde je on godinama na AO prvi stručni komentator uz "regularnog" voditelja prenosa, a takođe je uz njega godinama Lejton Hjuit kao drugi, i obojica su naklonjena Đokoviću, posebno Kurijer, još od vremena pre osvajanja prvog AO.

 

SaE

Link to comment
31 minutes ago, Gojko & Stojko said:

 

Imam jedno pitanje u vezi sa Đokoviću nenaklonjenim komentatorima koji se ovde stalno pominju, komentariše li ikad u prenosima na severnoj hemisferi Džim Kurijer (ne samo sa AO)? Ovde je on godinama na AO prvi stručni komentator uz "regularnog" voditelja prenosa, a takođe je uz njega godinama Lejton Hjuit kao drugi, i obojica su naklonjena Đokoviću, posebno Kurijer, još od vremena pre osvajanja prvog AO.

 

SaE

Jok. Kod nas Mekinro i... neko ko ne može od njega da dodje do reči. 

Link to comment
14 minutes ago, ObiW said:

Jok. Kod nas Mekinro i... neko ko ne može od njega da dodje do reči. 

I ovde je on bio deo tima poslednje dve godine (ne i ove), rotirao se sa ovom dvojicom, nije bio toliko blagoglagoljiv nauštrb drugih. Ni on nije bio protiv Đokovića, naprotiv, od svih komentatora je bio najuvereniji u njegovu pobedu na kraju.

 

SaE

Link to comment
On 22.2.2021. at 18:06, harper said:

 

13 godina ga je uzimao i to za sada. 13 godina. Mnoge teniske karijere ne traju toliko dugo. Postali smo previse optereceni brojevima ali sto smo vise optereceni manje razumemo sta te brojke znace. Samo da se covek malo zamisli nad tim podatkom - Rafa je 13 puta osvojio jedan isti GS turnir. Da si nekom rekao pre jedva 15 godina da ce to nekome uspeti mislio bi da si potpuno blesav i da lupetas nevidjene gluposti. A ziv covek je to uradio. Neverovatno.

 

Rekao je Medvedev da ako krene da osvaja AO svake godine, da nakupi 9 morao bi da ih osvaja do svoje 34. godine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...