Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

12 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ja sam čuo sledeću teoriju. Bogati se dopinguju i to kvalitetno prikrivaju za šta siromašni nemaju mogućnost. Na taj način bogati imaju prednost nad siromašnima. 

 

Moguce. Mislim da sam negde proletos napisao kako me Sinnerova forma podseca na Novaka 2011 jer su obojica eksplodirali posle osvojenog DC :ph34r:

Link to comment
51 minutes ago, Filozof manijak said:

Gde ste videli poštenog džindžera..cccc

 

Spoiler

EdSh.jpg

 

Link to comment

meni je glavno pitanje je l je njemu supstanca uticala na igru? nije mi nemoguće da prolazi kroz toplog zeca jer je neko odredio da je na testu magična brojka 0.3 umesto 0.4, da bi sa većom brojkom prošao a da ni ona nema stvarni efekat na organizam.

Link to comment

To što je toliko malo ulovljeno u trenutku testiranja ne znači da nije bilo više, pročitah da je “prednost” Clostebola što dosta brzo izlazi iz organizma.

  • +1 1
  • Hvala 4
Link to comment
13 hours ago, Tsai said:

Siner je, bojim se, sa ovim zavrsio. 

 

1 hour ago, Tsai said:

Preveliki pritisak, sta god da uradi u karijeri ostace sumnja da li je cist

 

 

 

 

Ma kakvi, on da ima nekih moralnih dilema i da ga to potencijalno jede, ne bi ni započinjao.

 

Rekao bih da je tek počeo, biće vrlo opasan, od ovog US Opena, pa nadalje.

  • +1 2
Link to comment

@Max Morlockjasno je šta želiš da kažeš ali i dalje ne vidim veliki problem sa njegove strane ako je količina koja mu je dospela u organizam takva da nije pravila promenu na terenu. pravila po strani jer ona mogu da budu blesava i da slude čoveka kad o drugima sudi striktno po njima, ako nije bilo promene to znači da nije bilo ni namere da se vara i shodno tome da je njegov izgovor na mestu.

naravno nemamo pojma da li je supstanca koju je uzeo uticala na igru a plašim se da nikad nećemo ni znati sa sigurnošću. ja iskreno sam spreman da mu poverujem da nije znao da se igra sa vatrom jer mi ne deluje kao cheater. 

 

oko dvostrukih aršina atp-a se slažem, to jeste govnarstvo. zato bi ban trebalo da postoji samo u situacijama kad je kao dan jasno da je igrač svesno podigao nivo igre hemijom. ne razumem se u supstance ali verujem, po cenu suludo učestalog testiranja, da je moguće ući im u trag kad postaju ogromna prednost. 

 

i ovo što si pomenuo a što je možda mali off, ni meni nije do kraja jasno to da bi ljudima trebalo ostaviti da se rokaju koliko žele i da tako ispravljaju nefer zaostatke koje im je dala majka priroda. prosto to mi nije u srži sporta. pravila igre su takva da ona filtrira one sa srećnijim genima, kome je to nefer "nek se bode u četiri zida".

  • -1 2
Link to comment
Just now, utilitarist said:

i dalje ne vidim veliki problem sa njegove strane ako je količina koja mu je dospela u organizam takva da nije pravila promenu na terenu.

 

:isuse:

 

Pa jebote, nisam mogao biti jasniji.

 

I ti i dalje ne vidiš suštinu jer ti dotični

 

Just now, utilitarist said:

ne deluje kao cheater. 

 

Da li shataš koliko je ovo besmisleno?

 

Ne... ne mogu više :thumbdown:

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Max Morlock said:

Pa jebote, nisam mogao biti jasniji.

 

to što ti pišeš je jasno i tebi i drugima, ali kanda nemaš u nameri da razumeš druge iako su oni prilično jasni :) po tebi je priča završena kada padneš na testu, drugi ti kaže da tu možda nije tačka jer je moguće da su testovi sa svojim brojkama proizvoljni a da njegov doping nije uticao na igru. što je nešto što i on tvrdi.  

 

8 minutes ago, Max Morlock said:

Da li shataš koliko je ovo besmisleno?


nećeš verovati ali bio sam svestan da će ti taj deo zvučati klimavo (ne samo jer te drma potreba da nešto zvuči klimavo :)) pa sam ipak napisao. jer tako sudimo o ljudima i njihovim delima, a siner po ponašanju i nastupu ima nekog kredita da ga ne otpisujemo kao svesnu varalicu.  

 

Link to comment

Imali su i mnogi drugi ponašanje i nastup poštenih, pa se ili ispostavilo da su svesne varalice, ili su zaista bili pošteni, ali tretirani kao varalice

 

Nije loš video o temi

 

Link to comment
29 minutes ago, Engineer said:

Imali su i mnogi drugi ponašanje i nastup poštenih, pa se ili ispostavilo da su svesne varalice

 



naravno i te kako je moguće da je siner ostvarivao rezultate koje je mogao samo da sanja bez dopinga. no ima situacija kada postoji presuda naroda "jer je sve jasno" a da je zapravo pitanje koliko je jasno.  

 

bez da sam upućen u materiju oko dopinga čini mi se da je to ovde slučaj i da atmosfera, da ne kažem linč, širom neta vri od ljudi koji isto nisu upućeni u materiju ali su usidreni brojkama. samo zato sam se nadovezao, ne jer želim da držim stranu sineru ili želim da glumim stručnjaka za doping.

 

zato hvala na videu i nadam se da mi neće trebati jer poslednje što mi treba je još jedna tema da se njome zaluđujem :lookaround_uc:

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...