Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

22 minutes ago, Ras said:

 

 

Potrebna pomoć ovde, gde je @Lancia

Tri pitanja, rivalitet sa Nadalom, nije samo sto se tenisa tice, vec sporta uopste, Novak kaze da ce tek na kraju karijere na miru obojica da to sagledaju, drugo njegova zelja da osvoji zlato, kaze da je spreman bolje nego uoci Vimbldona, sve je posvetio sada tome i igrama na velikim turnirima, trece sta ga je navelo da ima gest sa rukom na uvetu, jel to zbog publike, Novak naravno kaze nije, sve je OK i naravno laze :) 

  • +1 1
  • Hvala 5
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Tri pitanja, rivalitet sa Nadalom, nije samo sto se tenisa tice, vec sporta uopste, Novak kaze da ce tek na kraju karijere na miru obojica da to sagledaju, drugo njegova zelja da osvoji zlato, kaze da je spreman bolje nego uoci Vimbldona, sve je posvetio sada tome i igrama na velikim turnirima, trece sta ga je navelo da ima gest sa rukom na uvetu, jel to zbog publike, Novak naravno kaze nije, sve je OK i naravno laze :) 

Zaslužuješ više od bijedne reakcije na post :kecman:

Link to comment
1 minute ago, Ras said:

Zaslužuješ više od bijedne reakcije na post :kecman:

Popicemo valjda nesto, tebe bi bas voleo da vidim posle sto godina :)

Link to comment

@LanciaSpanca uopste ne razumem ali Novaka zahvaljujuci italijanskom skoro sve. Da li to znaci da mu spanski i nije bas neki? 

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Popicemo valjda nesto, tebe bi bas voleo da vidim posle sto godina :)

A mene pijanu? 

Rekla sam ako Novak uzme zlato da cu se opiti prvi put u zivotu :lol:

Spoiler

martina la peligrosa wine GIF by Sony Music Colombia

 

  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Serena said:

@LanciaSpanca uopste ne razumem ali Novaka zahvaljujuci italijanskom skoro sve. Da li to znaci da mu spanski i nije bas neki? 

Prica bolje nego 90% Nemaca i Engleza, koji zive kod mene vise od 20 godina. Brka malo italijanski i spanski, ali ga razumes sve, sto je najvaznije :)

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

samo da pohvalim da smo najjaca sekta koja ne pise nista na OI topiku. samo tako da nastavimo do kraja. svaka cast svima!

  • Haha 9
Link to comment
21 minutes ago, Lancia said:

Prica bolje nego 90% Nemaca i Engleza, koji zive kod mene vise od 20 godina. Brka malo italijanski i spanski, ali ga razumes sve, sto je najvaznije 


na sve to razume šta ga pita brzopričajući reporter

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Frile said:


na sve to razume šta ga pita brzopričajući reporter

Ne zovu ga dzabe fenomeno u Spaniji, mislim njima je fantasticno kad neko prica jedan strani jezik, a Novak je za njih vanzemaljac.

  • +1 3
Link to comment

neka teraju do kraja sto se mene tice, to bi islo na novakovu vodenicu u eventualnom finalu singla ... steta sto su Cici i Zvero odma pukli u dublu i miksu iz istih razloga

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

samo da pohvalim da smo najjaca sekta koja ne pise nista na OI topiku. samo tako da nastavimo do kraja. svaka cast svima!

Danas sasvim slučajno vidim da igraju Đoković i Nadal. Bacim pogled na forum i ništa. Malo procunjala po temama i opet ništa. Doooobro, kažem sebi, malo čudno da nikoga ne zanima, ali ok.

A vi se sakrili ovde 🤣🤣🤣.

  • Haha 2
Link to comment
13 hours ago, TS-CS said:

sledi Koepfer u osmini finala, koji je okrenuo Raonica i Arnaldija.

omalen, brz, igra napadacki, stalno nosi kacket ...

pre par god je odigrao ovde dobru partiju sa federerom u njegovom poslednjem mecu na RG

Uh, bice cupavo za Novaka...🤣

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...