Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

1 hour ago, TS-CS said:

u Riju i Tokiju je cut bio iza 110. mesta na atp listi jer je pola igraca otkacilo ucesce. sad je slicno kao u Londonu i Pekingu (cut oko 80. atp) i nasupice oko 2/3 projektovanih takmicara, sto automatski znaci da je konkurencija jaca nego na prethodne 2 oi

 

nazalost lista nosilaca je zakljucana po zavrsetku RG pa ce Novak biti 3rd seed. nemam neki osecaj da ce dobro proci ovde, stavise mislim da ce pre uzeti medalju u LA za 4 leta ... no ajde da vidimo

 

Otkud to? Videh na više mesta da su objavili da je 2. nosilac.

 

Men

  1. Jannik Sinner
  2. Novak Djokovic
  3. Carlos Alcaraz
  4. Alexander Zverev
  5. Daniil Medvedev
  6. Álex de Miñaur
  7. Casper Ruud
  8. Taylor Fritz
  9. Stefanos Tsitsipas
  10. Tommy Paul
  11. Ugo Humbert
  12. Holger Rune
  13. Lorenzo Musetti
  14. Sebastián Báez
  15. Félix Auger-Aliassime
  16. Arthur Fils

 

https://www.si.com/onsi/serve/news/posts/paris-2024-summer-olympic-tennis-seeds-announced

  • +1 1
Link to comment

moguce da su umedjuvremenu tumbali seedovanje, nisam pomno pratio. ali sam siguran da je skoro bila neka objava kako je Novak 3. nosilac, a Rafa 8. po zasticenom renkingu.

kakogod videcemo sutra, super ako ga stave drugog

Link to comment

Ja sam negde procitala da bi se mogli sresti u prvom kolu Nadal i Novak, sto znaci da Nadal nije medju nosiocima. 

Link to comment
4 hours ago, TS-CS said:

moguce da su umedjuvremenu tumbali seedovanje, nisam pomno pratio. ali sam siguran da je skoro bila neka objava kako je Novak 3. nosilac, a Rafa 8. po zasticenom renkingu.

kakogod videcemo sutra, super ako ga stave drugog

Ne postoji nosilac po zasticenom renkingu - to nikad nije bilo. Nosioci se odredjuju po ATP listi na dan zreba. Jedino je za Wimb do skoro bilo drugacije - oni su imali svoju listu najboljih na travi.

Link to comment

Jadna Ana, krece drvlje i kamenje po njoj :lolol:Kako je Sata unistila Beretinijevu karijeru tako ce Ana Sinerovu :wicked:

Znaci Novak je prvi nosilac. Alkaraz u finalu, a Medo ili Zverev u polufinalu. Ako su pametni pustice ga ovo da uzme da ih ne bije maler :rolleyes:

  • Haha 3
Link to comment
4 hours ago, Ras said:

Šta mislite da se diskusija o Olimpijskom turniru u tenisu nastavi na pdfu Olimpijada?

 

To je i meni palo na pamet ali onda ssm shvatio da svaki put kada otvorimo temu na OI on izduva. Mozda je bolje da pisemo ovde sve vreme protiv malera

  • +1 1
Link to comment

image.jpeg.9ef4f4625fe3093f36cff8ca4733515f.jpeg

 

13 minutes ago, Tsai said:

 

To je i meni palo na pamet ali onda ssm shvatio da svaki put kada otvorimo temu na OI on izduva. Mozda je bolje da pisemo ovde sve vreme protiv malera

 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

sinner odustao od OI

Culi smo vec :thumbup:

Citas li ti sta? :tongue: (znas vic? )

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Serena said:

Culi smo vec :thumbup:

Citas li ti sta? :tongue: (znas vic? )


sad mi izaslo na flashscore

 

Link to comment
25 minutes ago, Tsai said:

 

To je i meni palo na pamet ali onda ssm shvatio da svaki put kada otvorimo temu na OI on izduva. Mozda je bolje da pisemo ovde sve vreme protiv malera

Slazem se sa tobom. Ja pisem ovde. 

Kad nece on necemo ni mu u "olimpijsko selo" :thumbup:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
On 23. 7. 2024. at 13:41, Serena said:

Endi se na OI oprasta od tenisa

 

 

 

Odustao je od takmičenja u singlu na OI, igraće samo dubl.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...