Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

U Hamburgu se vratila ona užasna praksa da skupljači  loptica pride dodaju i peškire teniserima. Jao, koliko mi je to gadno bilo oduvek. Neko mora da pipa  mokkar i oznojem peškir.

Bila sam ubeđena da se to nika više neće videti na teniskim terenima.

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment

Jos zamisli Nadalov peskir nakon svih onih trljanja i cesanja dodje i obrise ruke o njega :blink:

Ja nista od tenisa nit pratim nit gledam. Nakon finala W pala sam u tenisku depresiju. Prelako je izgubio onaj mec :huh:

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Nuno Borges je dobio Rafu u finalu Bastada.

 

Fils je dobio Zvereva u finalu Hamburga u TB trećeg seta 7:1. Zverev je imao prrimedbe na ponašanje Filsa, ali nisam isprati zbog čega tačno. Evo ovde mu se direktno obratio, a na kraju je bio i hladan pozdrav na mreži:

 

 

 

Edited by Ras
Link to comment

Fils je poprilicno iritantan glasnim uzvicima kad dobija poene. Sad kad vidim da je osvojio titulu, opet moram da se zapitam gde je Medjedovic, to je njegova ekipa, ako sad zaostane za njima, mrka kapa od top karijere.

Link to comment

Fis je servirao ispod ruke, to je jedino što mi pada napamet. Ovo naši nisu pustili, jer reklame.....

 

Što kaže Lancia, Međedović ga je dobio na NexGen-u krajem prošle godine. I gde je sada Hamad, agde Fis. 

Link to comment

prgavi Fils je trenutno Andre Agasi licno i personalno za tromog i dezmekastog Medjedovica, iako ga je ovaj nas dobio relativno skoro u next gen finalu. ali se to igralo u hokejaskim uslovima, skracenim setovima, bez atp bodovanja itd.

ona stara "Boze samo mi daj servis i bicu milioner" tesko da ima prodju u ovo doba. danas maltene svi serviraju preko 200, tuku forhend i bekend boli glava, lete po terenu .... jbg mora da gilja i radi na sebi dan noc, a hamad me sve vise podseca na labinu danilovic, bajdvej zbog cijeg meca prvog kola u rumuniji (i nekakve juniorske kosarke) SK ne daje prenos finala poslednjeg izdanja legendarnog Njuporta ... al sta da se radi

 

Nadal se nekako dogegao do finala na ovom turniru, gde je valjda odigrao najvise balona jos od tinejdzerskih dana ...

sa ovakvom igrom ga ne vidim ni blizu borbe za medalje u parizu, makar u singlu. sa alkarazom u dublu mozda i bude nesto, tu se nikad ne zna

  • +1 1
Link to comment

U cetvrtak u 11 zreb, u petak ceremonija otvaranja, u subotu 27 pocinju mecevi u singlu. Za medalje se igra u subotu 03. i nedelju 04.

Novak ce biti drugi nosilac. 

Ja se osim fotki sa svim mogucim sportistima ne nadam nicemu. Mislim da je i on opusten, mozda mu se bas sad sklope kockice. 

Link to comment
11 hours ago, Serena said:

U cetvrtak u 11 zreb, u petak ceremonija otvaranja, u subotu 27 pocinju mecevi u singlu. Za medalje se igra u subotu 03. i nedelju 04.

Novak ce biti drugi nosilac. 

Ja se osim fotki sa svim mogucim sportistima ne nadam nicemu. Mislim da je i on opusten, mozda mu se bas sad sklope kockice. 

Valjda je naučio na sopstvenom primeru iz Tokija, da nema slikanja sa svakim ko naiđe u olimpijskom selu. 

  • +1 1
Link to comment

Naučio: 

Quote
Novak Đoković neće biti u Olimpijskom selu. Želi mir i fokus, želi da se maksimalno posveti pripremi za napad na zlato. Doći će u Olimpijsko selo samo da pozdravi tim Srbije i onda - sledi priprema za juriš na jedinu titulu koja nedostaje u karijeri.

 

  • Hvala 1
Link to comment

u Riju i Tokiju je cut bio iza 110. mesta na atp listi jer je pola igraca otkacilo ucesce. sad je slicno kao u Londonu i Pekingu (cut oko 80. atp) i nasupice oko 2/3 projektovanih takmicara, sto automatski znaci da je konkurencija jaca nego na prethodne 2 oi

 

nazalost lista nosilaca je zakljucana po zavrsetku RG pa ce Novak biti 3rd seed. nemam neki osecaj da ce dobro proci ovde, stavise mislim da ce pre uzeti medalju u LA za 4 leta ... no ajde da vidimo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...