Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Ja se ukljucio sad na strim da ispratim kraj meca Dzumhura i Gaskea i imam sta videti i cuti, gaske nakon propustene brejk lopte za 5;4 naslonjen na reket onako dolazi do daha a neki majstor iz publike se cuje kako vice umoran je, ne zuri sad:lolol: Posle kamera kadrira Dzumhura kojem je takodje dusa u nosu:lolol:

  • Haha 3
Link to comment

Dobio Damir, svaka cast. Gaske dosao da uzme neki dinar, totalno je van forme i stigle ga godine, nema kondicije, u tajbrejku je vracao udarce prosecnom WTA jacinom a zadnji poen nije ni probao da stigne. Veliki majstor ali vreme je za povlacenje. 

Link to comment

Kecmanovic se bogami lepo namucio protiv klinca iz Jordana, u jednom trenutku uopste nije izgledalo prijatno, na iskustvo se provukao u dva seta.

 

Shelbayh je svakako ime koje bi kladionicari valjalo da zapamte - sva tri meca je dobio kao debeli autsajder, a bice toga jos. Prvi put sam cuo za decka danas, imao je neke nadalovske poteze. Ostace zapisano da je prvi ATP mec dobio u Banja Luci :sleep:

Link to comment

Стигао је Семир у Бањалуку, вечерас држао предавање у хотелу Босна о јонизацији или чему већ :D

Link to comment

Meni bi sunčeva pravda™ bila da Molčan dobije Noleta u finalu. Vajda dođe da uveliča i na kraju ga Semir išamara jer preglasno tapše.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Jurca kroz krivine naše uže domovine
 
I po piramidama u visokom.



Kroz krivine naše uže domovine jurca,
Dok ne uđe u piramidu igra s pola



Sent from my phone using their app

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...