Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Kecmanović je malo bolje odigrao drugi set, ali u TB-u poklekao. Tako da trofej ide Rudu da malo sebe bustuje posle nekoliko loših turnira za redom.

 

 

S druge strane, u Monte Karlu, Đere dobi prvi set protiv Hurkača, a onda je Hubi promenio majicu i vodi sa 3:0 u drugom setu.

Link to comment

Lezim tako i gledam iz dosade ovo finale Carlstona i utrkivanje ko ce vise da pogresi, presmesna Bencicka uspesnija za sad. Zaber Zabur nekad i odigra nesto van sablona ali i ona je kriticna, jako je stravican zenski tenis tj. sport uopste.

 

Idite u kuhinju, na pedikir, manikir, sta bilo osim sporta:cry:

 

 

Link to comment

Je li se pričalo negdje koje se promjene rade da bi Beograd dobio ATP 500, pošto nisam primijetio da se na Dorćolu bilo šta radilo pa mi nije jasno što se nije mogao organizovati ATP 250 u Beogradu umjesto u Banja Luci?

Link to comment

Novak najverovatnije povredjen, a Rubljov upravo odigrao finale u MC i verovatno je umoran, pitam se da li ce Srpska open umesto prvog i drugog nosioca dobiti dva LL 🤔

Link to comment

image.thumb.png.582693bacf1b333b271df72130138ce6.png

Novak je sinoc stigao u Banja Luku. 

Pljustala je kisa... 

Prognoza za danas i sutra nije obecavajuca, kisa i hladno. Jos gore nego u Monte Carlu. 

Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Raspali rts ne prenosi Srpska open?

 

Ide na Areni Premium 3 ceo turnir, a Lajović - Krajinović trenutno na RTS2, ako samo dobro video kad sam vrteo kanale...

Edited by Jeremija
  • Hvala 1
Link to comment

Nemam Arenu. Ja sam kod izdajnika Šolaka.

 

 

Kad god gledam Lajovića zapitam se da li je tog momka iko obavestio da se tenis igra na 2 dobijena seta, jer  on čim dobije prvi počne samo da statira u meču. Doduše, sad je napravio ribrejk u drugom, ali protivnik mu je Krajinović, za koga se nikad ne zna da li je raspoložen da potrči.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...