Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Bogte ova podloga u Charlestonu grebe oci, tacno da oslepis :blink:

Negledljiva siva, kao onaj nesretni Laver kup, samo jos gora nijansa i to sa 3D strukturom sljake!

 

Link to comment

Zelena sljaka, godinama se vec igra na tome na par turnira u Americi valjda, idioti jebeni.

 

Inace, Svitolina se vratila posle porodjaja i dobila prvi set u tb protiv uvek augodne Putinceve ali je crkla ocigledno i sad se lagano raspada, realno je da izgubi lagano ili preda. 

Link to comment

Meni nije losa ta maslinasto zelena sljaka, ali mi je plava Madridska bila uzasna. Ova izgleda prirodno ali ona je morala biti farbana. Imala sam utisak da igraju na mlevenoj plastici. 

Svitolina protiv Putinceve 😵 kad bi mogle obe da izgube :lolol:

Link to comment

Tim porodio drugu pobedu ove sezone protiv zemljaka Ofnera u Eštorilu. U drugom kolu ide na Šeltona koji je danas odigrao prvi meč na šljaci na ATP turu. Valjalo bi mu da veže dve pobede a jedino što mu ide u prilog je neiskustvo omladinca na šljaci.

  • +1 2
Link to comment

Šteta, odličan tenis je igrao, pogotovo na šljaci, a ta povreda mu je baš uništila karijeru na vrhuncu. Krajem godine puni 30, tako da ima još malo vremena da pokuša, ali male su šanse s obzirom da godinu dana od povratka tumara ovako bez značajnijeg rezultata.

Edited by Zizou
  • +1 1
Link to comment
Kecmanović je prošao u drugo kolo Eštorila. Danas igra protiv Austrijanca Rodionova.
Pobedi, sutra protiv Hurkača (ili Mirallesa)

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Ova Pegula bolje da trosi tatine ili cije vec pare (ne znam sta joj bese onaj milijarder Pegula) umesto sto igra tenis. Vodila 7:5 4:0 protiv uvek augodne Begu i onda izgubila 10 gemova u nizu, za sad, i evo 0:4 u trecem:unsure:

Link to comment
5 minutes ago, Arkadija said:

Kecmanović počistio Čekinata za finale Eštorila.

Poznajuci njegov hejt prema sljaci, pomalo neocekivano je dogurao dotle :) Mada mu se malo otvorio zreb usput, ali zaista fin rezultat

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...