Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

2 hours ago, Arkadija said:

Rune je oličenje nervoze. Ali još je klinac pa da sačekamo da napuni bar 20 godina za neki ozbiljniji sud.

Meni Rune deluje zivcano, ne volim da ga gledam jer se i ja sva unervozim. Covek kao da je na federima i samo cekam kad ce izgubiti kontrolu i da se katapultira :lolol:

Da, podseca na Rodika. 

A Cici kao razmazeno deriste. 

Igra mu je za bekend bolja od Beretinija ali glava suplja kod obojice. 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, Arkadija said:

To je logično da će oduzimati poene, tako je svakom igraču. Kakvu korist ima ako igra povređen????

 

ima tu pravilo da igrac mora da odigra odredjen broj turnira u godini, osim ako ima status veterana:

 

1.08 Reduction of ATP World Tour Masters 1000 Commitment
A. A player’s number of ATP World Tour Masters 1000 commitment tournaments shall be reduced by one (1) tournament for reaching each of the following milestones:
1) 600 matches (as of 1 January of the commitment year);
2) 12 years of service;
3) 31 years of age (as of 1 January of the commitment year).
If all three (3) conditions are met then the player has a complete exemption from the ATP World Tour Masters 1000 player commitment.

  • +1 1
Link to comment

Auuu braco, kakav poen su odigrali SInner i Alcaraz upravo, 4-2 0-15 prvi set za Sinnera, ujutru potraziti. 

 

 

Edited by Grandilof
  • +1 7
Link to comment

 

Momci su genijalni :ziga:

Mislim da bi Meda vise voleo Alkaraza u finalu. Na ovoj podlozi bi ga sigurno dobio. Sa Sinerom ce tesko izaci na kraj obzirom da se mucio sa Kacanovim, a ni sa Eubanksom nije islo glat. 

Edited by Serena
Link to comment
11 hours ago, Serena said:

 

 

Mislim da bi Meda vise voleo Alkaraza u finalu. Na ovoj podlozi bi ga sigurno dobio. Sa Sinerom ce tesko izaci na kraj obzirom da se mucio sa Kacanovim, a ni sa Eubanksom nije islo glat. 

hmmm, 5 : 0 mu je skor protiv Sinnera ako sam dobro videla a izgubio prosle nedelje od Alcaraza... Kako god, to mu je sto mu je, ja sam team Forza Italia sutra

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...