Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Ovaj Hurkac meni deluje malo razvodnjeno, da ne kazem mlitavo :lolol: a kad hoda strah me da ce zapeti za svoju nogu. Isto kao Raonic i on ima ogromno stopalo i nekako mu vrhovi idu ka unutra. 

Jednom prilikom je pricao o tome kako u trenutku udarca uvek zazmuri, sto je sasvim nelogicno. Pokusao je  to da ispravi ali mu nije poslo za rukom. 

 

Edited by Serena
Link to comment

nasi za sad fino guraju u vetrovitom Santijagu.

Lajovic spasio mec loptu protiv Cerinduola mladjeg za novo cetvrtfinale, a uskoro bi trebalo da mu se pridruzi i Djere koji igra sa anonimnim italijanskim kvalifikantom

Link to comment

 

Spoiler

 

 

Quote

Matteo Berrettini: "I'm happy because I arrive fresh to the most important part of the tournament"

Maneken juce izjavio da je srecan jer je odmoran stigao u zavrsnu fazu turnira (predao mu Molcan u prvom kolu), danas izasao na megdan sa Runeom i predao mu mec nakon pola sata igre, a pri rezultatu 60 10 za Danca, osvojivsi svega 7 poena i napravivsi isto toliko neiznudjenih gresaka :blink:

Jos uvek se ne zna razlog predaje, verovatno povreda... Sujete valjda :rolleyes:

Prepao se covek da ce kuci morati biciklom :lolol:

Spoiler

Jao setih se jednog vica u vezi bicikla

QkarTXg.jpg

 

Na ko ga šiša, bitno je da je on bio lep :wub:

image.png.0acdd0a2948dcb270ba637b250ebb3e0.png

Ubio ga Danac dobrim servisom i riternom. 

Edited by Serena
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
[mention=13469]Serena[/mention]Čime ti se to Beretini zamerio? 
Možda se Sereni zamerila Melisa Sata :wink:



Inače se priča da je sa organizatorima nekako namestio žreb bratu i sad odjednom predao dan posle njegovog ispadanja. Izgleda da je dolazio samo na porodični izlet... ali to mu je pravo

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
4 hours ago, Ras said:

@SerenaČime ti se to Beretini zamerio? 

Nerviraju me lepi, a glupi muskarce :D 

Italijani su jedno vreme takav hajp pravili oko njega kao da je buduci Fed. A covek osim sto ima super servis i forhend, i to kad mu se dobro nabaci, nema vise nista! Ritern, bekend i kretanje kao u rekreativca. Plan igre kakav god da smisli pada u vodu kad protivnik krene da ga urnise na bekend.

Gledajuci ovaj snimak ja mislim da je on hteo u zemlju da propadne od stida jer ga je Rune razmontirao ko beba zvecku pa je morao da izmisli neku povredu i sto pre pobegne sa terena. 

 

Ubitennis je jednom prilikom, kad je Mateo postao Top 10 igrac, objavio clanak kako je eto on pored Rafe jedini cistokrvni zapadnjak medju njima. E tad je poceo bas bas da me nervira. 

1 hour ago, mlatko said:

Možda se Sereni zamerila Melisa Sata :

Ajla mu je bila bolja riba al ga sutnula, smorila se sa njim. 

Edited by Serena
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...