Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Stan the Man udara još uvek, pakleni plan mu je ostvaren. Propustio je 3 meč lopte u prvom kolu protiv danca, i eto...





Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment

Bacih pogled na statistiku, Rune se na ovom turniru nije napoklanjao brejk lopti protivnicima. 

Feliksu i Hurkacu ni jedna, alkaraz je imao 2 prilike ni jednu nije iskoristio, Rubljov prokockao 6 od  6, Vavrinka 7 od 9, Novak ih je imao najvise, cak 12, a iskoristio samo 2.

S druge strane mali je svoje prilike veoma dobro koristio. Protiv Novaka realizacija brejk lopti je bila 3 od 3, Vavrinke i Rubljova 2 od 3, protiv Hurkaca polovicno 4 od 8 i protiv Feliksa najslabiji 3 od 8.

Ogroman broj vinera, protiv Vave 43, Novaka 42, Rubljova i Alkaraza po 30, Felixa 19 i Hurkaca najmanje, samo 15.

Danasnjom pobedom je preskocio Hurkaca na rejsu tako da je prva rezerva za Torino. 

Edited by Serena
Link to comment
5 minutes ago, Ros said:

kljako izgubio od svog klona

Mali je mentalno dosta slican Noletu.

 

Nisu stabilni ni jedan ni drugi, vec bas iz te "nestabilnosti" i ogromne energije crpe snagu. Kod Noleta je cesce bkarijeri to otislo u pozitivno, nadam se da ce i kod Runea.

Edited by Milošica
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Mali je mentalno dosta slican Noletu.

 

Nisu stabilni ni jedan ni drugi, vec bas iz te "nestabilnosti" i ogromne energije crpe snagu. Kod Noleta je cesce bkarijeri to otislo u pozitivno, nadam se da ce i kod Runea.


i mentalno i igrački. tera protivnika na extra shot bez panike

Link to comment

Morace Novak da stiska da zavrsava meceve sto je moguce ranije kad ima priliku. Videlo se i u Parizu da mu se mecevi komplikuju kako potraju, sto i ne cudi imajuci u vidu godinu proizvodnje. Niko nije kralj "petih setova" sa 35 godina, koliko god bio spreman.

Link to comment

Ja sam ranije pisala i ostajem pri tome da mu Pariz pred Torino nije trebao. 

Koliko god bio mentalno jak ostaviće ovo traga na njegovu psihu, a tek sto se fizicki iscrpeo u ova zadnja dva meca pitanje je koliko ce uspeti da se oporavi za nedelju dana. 

Link to comment
12 minutes ago, Serena said:

Ja sam ranije pisala i ostajem pri tome da mu Pariz pred Torino nije trebao. 

Koliko god bio mentalno jak ostaviće ovo traga na njegovu psihu, a tek sto se fizicki iscrpeo u ova zadnja dva meca pitanje je koliko ce uspeti da se oporavi za nedelju dana. 

 

Ne verujem da ce ovo uopste imati uticaja na njegovu psihu, ako do sada nije naucio da ne nosi poraze sa sobom nikada i nece.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...