Jump to content

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

58 minutes ago, Milošica said:

A sutra protiv naslednika Ragnara Lodbroka, Knuta Hamsuna i Erlinga Halanda.

 

Imam osecaj da ce talentovani Norvezanin popustiti, iako bih licno voleo jos jedno zivciranje ovencano Novakovim trijumfom.

 

U slučaju da je neka interna zajebancija sa kojom nisam upoznat izvinjavam se...ali Rune je Danac a ne Norvežanin. 

  • +1 1
Link to comment

Mala ispravka Rune je Danac, a Rud Norvezanin. 

Nije bilo lako danas protiv Cicija sto je i normalno nije on makar ko. 

U prvom setu je imao neku skamenjenu facu, ono kao kad sednes u roller coaster pa se brines da se na slici ne vidi koliko si se ufonjao :lolol:

Znaci osmi mec u nizu koji gubi od Novaka. 

Sto rece Visko i ja sam sve vreme bila mirna i ubedjena da Novak dobija mec, cak i nakon brejka u TB treceg seta.  giphy.gif?cid=82a1493b1e6stuepi9gco35g41

 

 

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

A sutra protiv naslednika Ragnara Lodbroka, Knuta Hamsuna i Erlinga Halanda.

 

Imam osecaj da ce talentovani Norvezanin popustiti, iako bih licno voleo jos jedno zivciranje ovencano Novakovim trijumfom.


ako talentovani norvezanin popusti, ne menja na stvari. danac treba da popusti sutra

  • Haha 3
Link to comment
19 minutes ago, Ros said:


ako talentovani norvezanin popusti, ne menja na stvari. danac treba da popusti sutra

Pomesao je Ruda i Runea sigurno, a svakako su obojica iritantni :fantom:

Link to comment
4 hours ago, Jean-Luc Picard said:

 

U slučaju da je neka interna zajebancija sa kojom nisam upoznat izvinjavam se...ali Rune je Danac a ne Norvežanin. 

Da, pogresio sam. 

 

Hvala tebi i @Serena na ispravci.

Link to comment
9 hours ago, Midgeta said:

Pomesao je Ruda i Runea sigurno, a svakako su obojica iritantni :fantom:

 

Rud je samo nekako nebitan dosadan a Rune bas iritantan, ima glavu za samaranje bez povoda. Nadam se da ce ga Novak isamarati u dva brza i laka seta, da ne pomisli slucajno da je neki vanserijski talenat.

 

A Cicipas da nije dileja bio bi tik iza Novaka odavno, igracki ima sve ali nije citav u glavi izgleda i nestaje cesto po par turnira u nizu. 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Zli Gli said:

 

Rud je samo nekako nebitan dosadan a Rune bas iritantan, ima glavu za samaranje bez povoda. Nadam se da ce ga Novak isamarati u dva brza i laka seta, da ne pomisli slucajno da je neki vanserijski talenat.

 

A Cicipas da nije dileja bio bi tik iza Novaka odavno, igracki ima sve ali nije citav u glavi izgleda i nestaje cesto po par turnira u nizu. 

 

Mora da ga isamara, samo jos on fali da se dodatno utripuje, a vec je preitirantan.:rolleyes:

 

Jeste Cicipas dileja, ali ne pomazu mu ni ćale i keva koji mu urlaju dok igra i svaki put kad je tesni gledamo njihove porodicne kvazi svadje, pakao.

Link to comment
9 hours ago, Milošica said:

Da, pogresio sam. 

...

 

Tomejto-tomato, Iran-Irak...

Ili, rečima znalca:

 

4 hours ago, Zli Gli said:

Rud je samo nekako nebitan dosadan a Rune bas iritantan

 

:lol:

Link to comment
7 minutes ago, Midgeta said:

ne pomazu mu ni ćale i keva koji mu urlaju dok igra i svaki put kad je tesni gledamo njihove porodicne kvazi svadje, pakao.

 

Kapiram da bi svingerski parti njih i Noksinih doveo do manje tenzije u mečevima dvojice junaca  :s_dj:

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Max Morlock said:

 

Kapiram da bi svingerski parti njih i Noksinih doveo do manje tenzije u mečevima dvojice junaca  :s_dj:

Sad zamisljam Srkija i grckog Srkija u ljubavnom zanosutm :s_w:

Hvala Morloče :D

 

Volim sto je ovo opsta tema za tenis, a mi dodjosmo do bratskih i pravoslavnih srpsko-grckih svinger partija

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...