Jump to content

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Beretini se povukao iz Pariza zbog povrede stopala, koje ga je navodno mucilo i u finalu Napulja (izgubio mec od Muzetija). 

Djere nije prosao kvalifikacije za Pariz. 

Kecman sutra protiv Norija igra u 11, a u 19.30 davitelj protiv davitelja Zilavi Simon protiv Mareja. 

  • Haha 2
Link to comment
35 minutes ago, Serena said:

Medo dobio Sapovalova, nisam gledala mec, a ni necu. 

Denis me jako nervira sa svojim stavom na terenu. Deluje mi kao da nema zivaca da igra vise od jednog seta. 

 

Odgledao sam samo hajlajte sa meča, nešto dužu verziju od 15ak minuta i baš je ovako kako si napisala: Šapo gubi fokus i kreće promaja sa gomilom UE.

Međed sa druge strane odličan! Brzo je pronašao formu nakon porođaja.

Edited by Ras
Link to comment
22 minutes ago, Ras said:

Međed sa druge strane odličan! Brzo je pronašao formu nakon porođaja.

:lolol: 

Inace je trofej posvetio Dariji koja mu je podarila najlepsi poklon na svetu, cerkicu :wub:

 

Link to comment
11 hours ago, Serena said:

Medo dobio Sapovalova, nisam gledala mec, a ni necu. 

Denis me jako nervira sa svojim stavom na terenu. Deluje mi kao da nema zivaca da igra vise od jednog seta. 

 

 

 

 

Potpuno tačno. Kad samo pomislim da sam nekada verovala da će biti među prvih 5 na svetu. Nikada ništa nije uradio do kraja. Sada bih rekla da je poradio na fizičkoj snazi, ali i dalje ostaje potpuna praznina u glavi kada njegov plan igre počne da se urušava. Nekontrolisani udarci koji šalju loptice levo desno u publiku, bekhendi u mrežu i sl. Strašno.

  • +1 3
Link to comment
12 hours ago, Serena said:

zjIbhNg.jpg

Medo osvojio 15 razlicitih titula, ni jednu nije nikad odbranio. 

 

 

Car, odlično tempira formu. Mnogo bolje nego 7 turnira 2 puta. :cool:

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Znaš kako se kaže:

Brena je Brena, al dva puta je dva put :D

 

jel bolje brenu dva puta ili jednom brenu, jednom moniku beluci?

Link to comment
Quote

British No1 Cameron Norrie has described Novak Djokovic’s fast-track entry to the ATP Finals as “unfair”, after Djokovic was granted a place due to his Wimbledon victory while all other players saw their rankings points stripped....

https://www.telegraph.co.uk/tennis/2022/10/31/cameron-norrie-atp-finals-favours-novak-djokovic-unfair-selection/

 

Skoro je i Fricov trener ukazivao na ovu "nepradu" :isuse: umesto da se bune sto igraci nisu dobili bodove na W oni se bune sto je Novak na osnovu te titule dobio pravo ucesca na zavrsnom. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...