Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Ozmo kaže da se Belgrade Open sledeće godine privremeno seli u Banja Luku jer organizatori hoće da unaprede infrastrukturu u Beogradu i da apliciraju za ATP500.

  • Hvala 1
Link to comment

Kakav bekend ima Stan the man :ziga:

Spoiler

bcTMtvC.jpg

Inace ne volim jednorucni bekend, nekako mi deluje kao hendikep za onoga ko ga ima jer ga protivnici obilato eksploatisu, ali ovog coveka je milina gledati dok ga izvodi. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Serena said:

Kakav bekend ima Stan the man :ziga:

  Reveal hidden contents

bcTMtvC.jpg

Inace ne volim jednorucni bekend, nekako mi deluje kao hendikep za onoga ko ga ima jer ga protivnici obilato eksploatisu, ali ovog coveka je milina gledati dok ga izvodi

 

 

 

osim u GS finalima protiv kljake 

  • +1 1
Link to comment

Za zavrsni turnir do sad su se plasirali Alkaraz, Nadal, Cicipas, Rud i Novak ostala su jos 3 mesta, za koje se bore:

Medvedev (igra QF Beca + Pariz), Rubljov ( eliminisan u Becu ostaje mu Pariz), Aliasim (QF Bazela + Pariz), Fric (eliminisan u Becu, u Parizu bi morao daleko da dogira), Hurkac (QF Beca + Pariz), Busta i Siner (imaju teoretske sanse ako dobro odigraju Bazel i Bec i daleko doguraju u Parizu). 

Osvajanjem titule u Becu Medo bi zagarantovao ucesce u Torinu, svi ostali nastavljaju borbu u Parizu

Edited by Serena
  • +1 1
Link to comment



Za zavrsni turnir do sad su se plasirali Alkaraz, Nadal, Cicipas, Rud i Novak ostala su jos 3 mesta, za koje se bore:
Medvedev (igra QF Beca + Pariz), Rubljov ( eliminisan u Becu ostaje mu Pariz), Aliasim (QF Bazela + Pariz), Fric (eliminisan u Becu, u Parizu bi morao daleko da dogira), Hurkac (QF Beca + Pariz), Busta i Siner (imaju teoretske sanse ako dobro odigraju Bazel i Bec i daleko doguraju u Parizu). 
Osvajanjem titule u Becu Medo bi zagarantovao ucesce u Torinu, svi ostali nastavljaju borbu u Parizu


Mislim da bi i polufinalom Meda uskočio jer se broj potrebnih/preostalih poena svake nedelje smanjuje a titulom bi preskočio za 100 poena lestvicu...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, Redoran said:

Ozmo kaže da se Belgrade Open sledeće godine privremeno seli u Banja Luku jer organizatori hoće da unaprede infrastrukturu u Beogradu i da apliciraju za ATP500.

 

eto kljaki jos jedne drzave u kojoj osvaja turnir.

belgrade open 2024-e, naravno, u berane

Edited by Ros
  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...