Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Đoković za Sportal

"Idem u Pariz, spremam se za dva poslednja turnira u godini, masters u Parizu i Završni masters u Torinu. Dobro se osećam. Ova poslednja dva takmičenja, u Astani i Tel Avivu, i osvojene titule su mi podigle nivo samopouzdanja, kao i motivacije. To je nekako prirodno i normalno: kada pobeđuješ, onda želiš više i da igraš i da nastaviš taj niz, tako da se nadam da ću uspeti ovu sezonu da završim na najbolji mogući način jer je ova godina bila jako neobična, drugačija, dosta izazovna mentalno i emotivno za mene tako da mi je drago što se ponovo dobro osećam na terenu i zadovoljan sam svojom igrom"

  • +1 1
Link to comment

I manijak je presreo na forumu :tongue:

Ucesnice zavrsnog Wta turnita

GMoys3F.jpg

Ovo Iga ima da pocisti za cas. 

Bas je propao zenski tenis...

Darija Kasatkina :isuse:

Sakari ove godine izgubila 4 finala, 0 titula i igra zavrsni, a Ribakina osvojila W i zbog glupe odluke o ne racunanju bodova nema je medju prvih 8 :thumbdown:

Link to comment

Poljakinja za klasu iznad svih, mozda bi Sabalenka bila ozbiljan takmac kad ne bi pravila na skoro svakom mecu po 328 duplih. Ovo ostalo sve prilicno tanko + presmesna Kasatkina. 

Link to comment

Vecina njih nema ni plan A ali jeste sva nebazdarena, samo bi i pored toga prolazila dosta bolje cisto na snagu da ume cesce da ubaci bilo kakav drugi servis

  • +1 2
Link to comment
17 hours ago, mlatko said:

Novak pružio neznatan otpor Ciciju Nejakom. Nisam optimista pred Pariz i Torino

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Još mu dali i divlju kartu ovi iz Beča i on tako :cry:

Link to comment
19 hours ago, mlatko said:

Novak pružio neznatan otpor Ciciju Nejakom. Nisam optimista pred Pariz i Torino

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Novak ne igra Torino

Link to comment

Kakvo ciscenje u Bazelu :ohmy: Nakon 51 min igre od Kecmana ostadose samo dugmici, 61 60!

Kaze Felix da mu je ovo mozda najbolji mec u zivotu.

On je konacno poceo da igra onako kako ume, probio je tu mentalnu blokadu koju je imao zbog 9 izgubljenih finala i evo ga sad uziva u igri. Lepo je gledati ga zadovoljnog i sigurnog u sebe. 

Servis ga je danas sluzio fenomenalno. 

Nakon jucerasnjeg ispadanja Frica i danasnjeg Rubljeva, Feliks je za korak blizi Torinu :thumbup: 

Tim je pre toga izgubio od Medvedeva, u prvih 6 gemova, do rezultata 3 3 igrao je super kao nekad, bio agresivniji od Mede, a onda krece raspad... U drugom setu je bio samo bleda slika nekadasnjeg US open osvajaca. Forhend ga je izdao skroz. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...