Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

2 hours ago, renne said:

Od čega da se odmara, odigrao 13 i po meča cele godine

 

11 mečeva za mesec dana, praktično kao da je odigrao dva mastersa jedan za drugim

Link to comment

Ne vidim što ne bi igrao u Parizu. To počinje tek sledećeg vikenda, znači odmarao bi se od tih 11 mečeva skoro ceo mesec. Ako to ne igra, pojaviće se u Torinu nespreman.

  • +1 3
Link to comment

Cicipas lagano izduvao finale Stokholma od uvek augodnog Runea a Beretini da ucini isto u Napulju protiv Musetija. Kad se setim da sam bas njih dvojicu video kao najozbiljnije igrace nakon povlacenja Novaka i Nadala i posrnuca Tima... a ono dva pajsera obicna, haos. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Zli Gli said:

Cicipas lagano izduvao finale Stokholma od uvek augodnog Runea a Beretini da ucini isto u Napulju protiv Musetija. Kad se setim da sam bas njih dvojicu video kao najozbiljnije igrace nakon povlacenja Novaka i Nadala i posrnuca Tima... a ono dva pajsera obicna, haos. 

Cicipas mora pod hitno da otera ćaleta, grckog Srkija, inace nista.

Ja sam isto ocekivala vise od njega, kad ono pušiona.

Link to comment
10 hours ago, Arkadija said:

Ne vidim što ne bi igrao u Parizu. To počinje tek sledećeg vikenda, znači odmarao bi se od tih 11 mečeva skoro ceo mesec. Ako to ne igra, pojaviće se u Torinu nespreman.

Da Novak ima 25, a ne 35 onda bi se moglo tako razmisljati. 

Moze on da odmara i pola godine ali posle toga ipak nece moci da odigra masters pa zavrsni nakon nedelju dana pauze. 

Njemu je trenutno ta titula u Torinu vaznija od Pariza i sve karte ce da baci na nju. 

 

5 hours ago, Zli Gli said:

Cicipas lagano izduvao finale Stokholma od uvek augodnog Runea a Beretini da ucini isto u Napulju protiv Musetija. Kad se setim da sam bas njih dvojicu video kao najozbiljnije igrace nakon povlacenja Novaka i Nadala i posrnuca Tima... a ono dva pajsera obicna, haos. 

Meni je Beretini bio i ostao obicni pajser, Cici je nakon poraza od Novaka na RG drugi covek. 

Inace Felix se izgleda razgoropadio, nakon 9 izgubljenih finala, ove godine osvoji 3 titule :thumbsup: puca od samopouzdanja i bice opasan na zavrsnom. 

 

Ovo je mozda za smesnu stranu :lolol:

 

Edited by Serena
Link to comment

Da Novak ima 25 godina , ne bismo ni pričali o ovome.

 

Moje laičko mišljenje je da duže pauze samo škode, jer nema ritma, udarci nisu podešeni, dok uhvati ritam i namesti ruku na servis,prođe turnir. Lepo se videlo da u Izraelu nije bilo sve 100%, dok je već u Astani bio tip-top. Uostalom, u Astani je delovao kao da nema 35 godina.

  • +1 1
Link to comment

I meni deluje da bi mu Pariz značio kao zagrevanje, da odigra 2-3 meča i podigne radnu temperaturu. London je maks 5 mečeva u dva dobijena seta - neće to biti fizički prezahtevno.

 

Opet Novak je ove godine pokazao da neki osnovni logički zaključci za njega ne važe. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...