Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Kako li se sad osećaju Tim, Zverev i Cicipas... ceo život čekaju da se matorci sklone i onda dođe Alkatraz da ih sve posere

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, April said:

Kako li se sad osećaju Tim, Zverev i Cicipas... ceo život čekaju da se matorci sklone i onda dođe Alkatraz da ih sve posere

Na žalost to je surova istina. Oni su za nijansu bolji igrači od generacije pre , od Dimitrova, Raonića i sl., ali nisu Novak, Rafa, Rođa, pa ni Endiju nisu do kolena.

 

Oni su samo odlični teniseri u senci Titana. A onda dođe ovaj klinac.

Edited by Arkadija
  • +1 3
Link to comment

Šta radi sada Zverev :isuse:

Smečovao je prvo o teren sa svoje strane mreže, onda dupla servis greška i na kraju lagan smeč u mrežu.

Link to comment

Ceo meč je trajao koliko jedan set juče.

 

Sramotna igra Zvereva u svakom slučaju. Kako je uopšte došao do finala?

Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

 

Verovatno zato što se nije ni vratio :P Prvi set je zasluženo dobio, posle toga je ostatak meča stalno bio u zaostatku, imao je neke polušanse u trećem, ali nije baš bio neki povratak. Ali u svakom slučaju napredak u odnosu na Beograd

Da li sam ja onda pogrešno videla da je mladac imao brejk prednosti u trećem ? 

Na taj povratak sam ja mislila, ako nisam nešto prezupčila.

Link to comment

Ja sam gledao nocas Zvereva protiv Cicija, on je skorl ceo mec izgledao bas dobro, a la Tokio, danas nisam gledao, a kad vidim rezultat mislim da ne moram ni highlighste da palim.

Sent from my SM-G780G using Tapatalk

Link to comment

Nadrkan je bio (valjda posle finala na kzš) na organizatora što je dvaput išao da spava u 4 ujutru. Zato (ga) je otaljavio Alkatraz@

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...