Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

bice spreman za RG u to sam siguran.  jos 1 ili 2 ovakva meca u Rimu za uglancavanje forme i to je to. 

iako su mu tamo na putu uglavnom udaraci Haris, Opelka i Ože pa tek onda Nadal u 1/2

Link to comment

Karatsev se izvlači protiv Harrisa u drugom, može biti nezgodan ali ne verujem opasan. Nole sigao već, trening za sat vremena

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Novak je popizdeo juče zbog poraza, videlo se po načinu na koji je napustio teren, a i na konferenciji za štampu, što znači da mu je stalo.

Đere, Krajinović i Lajović prošli prve prepreke u Rimu.

  • +1 1
Link to comment

ja nisam gledala jučerašnji meč. ali ono što mi je potpuno netipično za noleta, to je da se vrati i onda izgubi, kada god je u karijeri imao tako neki povratak, onda je i dobijao meč

tako sam, samo bacajući oko na rezultat, stekla utisak kao da je hteo sebi da dokaže da može, a onda pustio

po vašim komentarima, to ipak nije bilo tako

 

Link to comment
8 minutes ago, dùda said:

ja nisam gledala jučerašnji meč. ali ono što mi je potpuno netipično za noleta, to je da se vrati i onda izgubi, kada god je u karijeri imao tako neki povratak, onda je i dobijao meč

tako sam, samo bacajući oko na rezultat, stekla utisak kao da je hteo sebi da dokaže da može, a onda pustio

 

 

Verovatno zato što se nije ni vratio :P Prvi set je zasluženo dobio, posle toga je ostatak meča stalno bio u zaostatku, imao je neke polušanse u trećem, ali nije baš bio neki povratak. Ali u svakom slučaju napredak u odnosu na Beograd

Link to comment

Samo da je ušao onaj smeč na 00-30 pri kraju trećeg seta ,i kasnije u tom gemu je Carlito imao sreće 

Tako malo je falilo za drugačiju pesmu 

  • +1 1
Link to comment
ja nisam gledala jučerašnji meč. ali ono što mi je potpuno netipično za noleta, to je da se vrati i onda izgubi, kada god je u karijeri imao tako neki povratak, onda je i dobijao meč
tako sam, samo bacajući oko na rezultat, stekla utisak kao da je hteo sebi da dokaže da može, a onda pustio
po vašim komentarima, to ipak nije bilo tako
 
Plauzibilna pretpostavka, da je RG igralo bi se drugačije... ali mi gledamo turnire u drugačijem svetlu od Noleta.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ne bejah pri kompu dva dana, nažalost tužna vest. I pored brlje sa nevakcinacijom i svega oko toga, i dalje me malo tangiraju Novakovi porazi :D

 

Mnooogo lepo bi bilo da je dobio ovaj meč, da malog malo spusti, i još bolje da dobije turnir posle svega™ i što dalje iza sebe ostavi sve što je bilo iza sebe i podseti svet u čemu je najbolji, a to je svakako igranje tenisa, ne poznavanje medicine. Raduje poboljšanje forme, valjda će uzeti nešto skoro, da dobije i tu dodatnu pobedničku dozu samopouzdanja i probije led osvajanja turnira posle ovog posta koji sada već nije uopšte mali, trebaće mu za slemove koji slede.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...